Završena ruska liga - Maestralna odbrana Nikolićeve Lokomotive, evo konačnog redosleda!

sreda 22.07.2020.
20:12

Evo šta se dešavalo u Premijer ligi Rusije u poslednjem kolu.

EPA-EFE/SERGEI ILNITSKY

Lokomotiva iz Moskve je uspela da savlada Ural u poslednjoj utakmici ove sezone u ruskom šampionatu, a jedini gol videli smo u 1. minutu nadoknade prvog poluvremena kada je Anton Mirančuk iskoristio asistenciju svog brata blizanca.

Ovom pobedom je ekipa Marka Nikolića samo učvrstila drugu poziciju na tabeli i sezonu je završila sa 57 bodova, 15 manje od prvoplasiranog Zenita.

Ono što treba napomenuti jeste fantastična odbrana Lokomotive, primili su samo četiri gola od dolaska Nikolića, a odigrali su osam mečeva. Skor je 4 pobede i 4 nerešena ishoda.

Zenit je slavio protiv Rostova na gostovanju sa 1:2, Zajnutdinov je doveo u prednost domaće, ali je došlo do preokreta u drugom poluvremenu preko Rigonija i Azmuna. Bane je bio na zasluženom odmoru.