subota 25.02.2017.
21:56

Zanimljivo veče u Ligi 1.

Fudbaleri Bordoa, Rena i Anžija zabeležili su važne pobede večeras.

Bordo je predvođen našim ''zlatnim orlićima'' Milanom Gajićem i Vukašinom Jovanovićem u gostima savladao Lil posle preokreta rezultatom 3:2.

Vada je doneo prednost Bordou u 16. minutu i rezultatom 1:0 otišlo se na odmor. U drugom delu igre, Lil je za dva minuta preokrenuo preko De Previja u 65. sa penala i Edera u 67. minutu.

Ipak, tragičar je bio naš Vukašin Jovanović koji je najpre skrivio jedanaesterac, a potom ga je dva minuta kasnije Eder lako prešao uz još jednog igrača Bordoa i pogodio za 2:1.

Bordo je krenuo na sve ili ništa, Žeremi Menez je zamenio našeg Jovanovića, a Ounas je ušao umesto Malkolma i usledio je novi preokret.

Upravo je Ounas bio čovek preokreta, pošto je u razmaku od samo četiri minuta postigao dva gola za konačnu pobedu.

Bordo je u finišu ostao sa dvojicom igrača manje, pošto su zbog dva žuta kartona isključeni Palmieri i Mavuba, pa je gostima bilo lakše da sačuvaju prednost i sva tri boda.

U ostalim mečevima, Ren je savladao Lorijen rezultatom 1:0, a jedini gol na meču postigao je Sio u 19. minutu.

Nansi i Tuluz su odigrali bez golova, a Pavle Ninkov je ceo meč presedeo na klupi u gostujućem timu.