20:00

Ovom utakmicom kompletiran je letnji ''Internacionalni Kup šampiona''.

EPA-EFE/Erik Simander/TT

Pravi spektakl na ''Frends Areni'' u Stokholmu, gde su se večeras sastale ekipe madridskog Atletika i italijanskog šampiona Juventusa.

Madriđani su ovaj meč dobili sa 2:1, sva tri gola postignuta su u prvom poluvremenu, a u glavnoj ulozi bio je Žoao Feliks, novi napadač ''Jorgandžija'' i njihovo najveće pojačanje ovog leta.

Ipak, već u 33. minutu, novi gol Žoao Feliksa, ovoga puta pobegao je De Lihtu i postavio konačnih 2:1.

Drugo poluvreme donelo je veliki broj izmena na obe strane, ali ne i nove golove.

Kristijano Ronaldo je na terenu proveo 71 minut, kada ga je zamenio Mandžukić, a na drugoj strani, Feiksa je petaest minuta ranije zamenio Arijas. Našeg Ivana Šaponjića nije bilo u igri u ekipi Atletika, sve do 90. minuta kada je ušao umesto Dijega Košte.
--

15 Komentara

Badr Hari
Saturday, 10.08.2019
21:43

E svašta, najbolji igrač pobedničkog tima zasenio jednog od naslabijih iz poraženog tima, kakvog li čuda. Osim što je izmislio fudbal za izlizanog i što je naveće pojačanje Atletika (ne samo ove sezone) Žoao Feliks je i sjajna kupovina - za pare koje su dobili od Grizmana doveli su daleko boljeg igrača.

El Clásico leyendas
22:51

au koliko si opterecen .

22:54

trebao je da ga zaseni protiv Svajcarske a ne da ovaj matori daje het trik a da Felix masi 100% zicer koji mu ovaj stvori.

riquelme
21:39

Pisao sam ja par puta da je Atletiko uradio pravu stvar... Ovaj mali ide u PL za 200 miliona, samo je pitanje kome ce prvom da pukne kasa. Pozdrav za MU, dosao bi im kao 1 na 10! Ali ne, Ole veruje u Grinvuda i omladinsku skolu dok Siti i Liverpul resetaju on ne moze da dovede 2 spasena vezna igraca za normalan novac... Pobegao mu Bruno, Iska su mu nudili uz pare za Pogbu, ovaj mali se zna da je bomba hteo je bilo gde za vece pare a imao otpusnu klauzulu... Jedva cekam da vidim kako ce izgledati MU posle 3 kola. Jos ako kiksnu na pocetku 1-2 utakmice pa momak oko koga hoce Ole da gradi ekipu krene da busi sve zivo videcemo... Voleo bih da gresim ali MU je za prva 3-4 mesta morao da ima bar dva igraca od Bruna, Eriksena i Iska i obavezno jednu magiju kao sto je ovaj mali, Dibala ili tog tipa igrac...

Japanac
21:29

Felix je dokazao da je extra talent i igrac,za svi oni koji su mislili da nije nisto posebno,medju kojih sam bio i ja,ipak odlican mec Juve je igrao predobro za oko, plus uputili su skoro 30 suteva prema golu i to protiv Atletika sto za mene kao Juventino je sasvim novo 😂😂

Solskjerove bebe
22:44

Jedan mec ne znaci nista,vrijeme ce pokazati jel dobar ili nije,mislim da je ok igrac i nista vise

Japanac
Sunday, 11.08.2019
18:05

Pa u redu ali nije jedan mec nego sve pripremne utakmice je odigrao u vise nego odlicno

Boran83
21:20

Ovaj Jao Felix je ubica

juvealexx
20:06

zadovoljan sam igrom u većem dijelu susreta naravno ne i rezultatom, ali igra je napokon imala "smisla" pogotovo prema naprijed , stvorili smo dovoljan broj prilika ali bili i izuzetno neučinkoviti ili pogađali vratnice (costa i rabiot), problem ostaje obrana koja u ovoj formaciji izgleda dosta ranjiva i naivno ispada iz igre , oba puta de licht koji polako ali sigurno postaje "de nicht" a ni ronaldo se baš nije proslavio u ovoj utakmici gotovo neprimjetan