Nekada Žigić, sada Bukari - Super liga i Zvezda opet slave!
Čekali smo 16 godina.
Povezane vesti
Nemanja Matić: "Regionalna liga je jedini spas... Zamislite Zvezdu na "Poljudu", Dinamo u Vojvodini"
Mladost uzela bod protiv OFK Beograda u Pazovi
Železničar igra sve bolje i efikasnije, Koković najavio naredni izazov!
Sivić: "Partizan u ovom momentu igra najlepši fudbal kod nas, apsolutni je favorit!"
Fudbaleri Gane poraženi su od Portugalije sa 3:2 u prvom kolu grupe "H" na Mundijalu u Kataru.
Ofanzivac Crvene zvezde Osman Bukari proveo je poslednjih dvadesetak minuta u igri za reprezentaciju Gane i za to vreme bio jedan od najboljih na terenu. Postigao je brzonogi fudbaler gol za afričku selekciju u 89. minutu, imao je još jedan dobar pokušaj, ali "crne zvezde" nisu mogle do boda protiv favorita.
Ipak, Bukari je uspeo nešto što niko nije još od bivšeg centarfora Crvene zvezde i reprezentacije Srbije i Crne Gore na Mundijalu 2006. godine.
Naime, Bukari je sinoć postao prvi fudbaler iz Super lige Srbije koji je postigao gol na Mundijalu još od 2006. i Nikole Žigića, strelca pogotka za našu reprezentaciju na utakmici protiv Obale Slonovače.
SCG je tada, baš kao i sinoć Gana poražena sa 3:2, a Žigić takođe u to vreme nastupao za Crvenu zvezdu, kao i Bukari sada.
Da podsetimo, šampiona Srbije na Mundijalu u Kataru predstavljaju trojica igrača, štoper Srbije Strahinja Eraković, kapiten Kanade Milan Borjan i već pomenuti Bukari.
0 Komentara