Felainijeva fotka obišla svet, a on plače od smeha!

sreda 09.08.2017.
13:14

Posle sinoćnje utakmice Superkupa Evrope između Real Madrida i Mančester Junajteda, neočekivano je u prvi plan izbio i Maruan Felaini.

EPA/NIGEL RODDIS

Vezista Mančester Junajteda sinoć je dobio priliku da zaigra u drugom poluvremenu umesto Andera Erere, nešto kasnije zaradio je i jednu povredu zbog koje je meč bio u prekidu par minuta, ali je ''stisnuo zube'' i odigrao do kraja, uz jednu solidnu priliku za postizanje pogotka.

Ipak, posle utakmice koju je Real dobio sa 2-1, Felaini je postao pravi hit na društvenim mrežama.

Tačnije jedna njegova fotografija sa ove utakmice...

Možete da je vidite u prilogu, bilo je brojnih komentara, a posle svega se oglasio i sam Felaini na Tviteru, potvrdivši da ume da prihvati šalu na svoj račun.

''Hvala svima koji su mi poslali ovo'', napisao je Felaini, uz brojne emotikone na kojima ''plače od smeha''.