Videste li kako je Ronaldo "čestitao" Marselu?

nedelja 28.01.2018.
13:33

Brazilac je postigao treći gol na meču sa Valensijom, a scena koja je usledila obišla je svet.

Beta/AP Photo/Francisco Seco

Fudbaleri madridskog Reala savladali su Valensiju u 21. kolu španske Primere i tako im prišli na samo dva boda zaostaka, ukoliko Madriđani slave u zaostalom susretu, preskočiće "Slepe miševe" i popeti se na treće mesto na tabeli.

Bilo je 1:4 na "Mestalji", Ronaldo je sa kreča postigao dva gola u prvih 45 minuta, na startu drugog dela je Mina smanjio prednost "Los Blakonsa", da bi sve sumnje o pitanju pobednika otklonio Marselo, golom u 84. minutu susreta.

Gol Brazilca nije bio preterano spektakularan, ali je scena koja je usledila nakon njegovog pogotka postala "viralna" na društvenim mrežama.

Da ne dužimo, slika će vam sve reći, pogledajte u nastavku kako je Ronaldo "čestitao" kolegi iz odbrane nakon odlučujućeg pogotka.