Još jedan spektakl, Tim ne prašta, Lajović prokockao meč lopte!
Autor: Darko Mitrović
subota 13.06.2020.
22:28
Izvor: Sportske.net
Sve bolji tenis na ''Adria Tour-u''!

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©
Povezane vesti
U poslednjem današnjem meču u okviru Grupe B na ''Adria Tour - u'', Dušan Lajović i Dominik Tim su priuštili gledaocima pravi spektakl.
Na kraju, posle drame i velikog preokreta u finišu trećeg seta, Tim je slavio sa 2:1, po setovima 1:4, 4:1, 4:3 (8:6).
Prvi set protekao je potpuno u znaku našeg tenisera, Lajović je favorizovanom Austrijancu prepustio samo jedan gem, ali je Tim uzvratio istom merom u drugom setu.
Prava borba viđena je u setu odluke.
Lajović je dobio prvi gem, onda Tim uzvraća sa tri dobijena gema u nizu, delovalo je tada da ćemo videti reprizu drugog seta, ali naš predstavnik nije tako mislio. Uzvratio je Lajović u naredna dva gema, izjednačio na 3:3 i uveo treći set u taj-brejk.
Bolja igra našeg tenisera i u tim trenucima, poveo je sa 6:3, imao tri meč lopte, ali Tim se ne predaje, spasava sve tri za izjednačenje na 6:6!
Lajović se nije oporavio od toga, Tim je dobio na samopouzdanju, osvojio je i naredna dva poena, za konačan trijumf od 8:6 u taj-brejku trećeg seta.
0 Komentara