Ništa od polufinala, preokret i poraz Krajinovića

petak 20.09.2019.
20:18

Naš teniser nije uspeo da se plasira u samu završnicu.

EPA-EFE/YOAN VALAT

Filip Krajinović se ovih dana takmičio na turniru u francuskom Mecu, a večeras je zaustavljen u četvrtfinalnom duelu protiv domaćeg predstavnika Luke Puja.

Njihov meč je trajao ukupno dva sata i jedan minut, a Puj je slavio u tri seta, rezultatom 4:6, 7:5, 6:2.

Naš teniser je odlično odigrao prvi set, jedan brejk prednosti bio mu je dovoljan za dobijanje ovog dela igre, a u istom stilu je odigrao i prvi deo drugog seta, kada je napravio novi brejk za vođstvo od 4:3.

Ali, od tog gema su stvari za Krajinovića počele da se komplikuju, pošto je Puj odmah bratio brejk, a onda napravio još jedan za izjednačenje u setovima.

Naš teniser je u trećem setu bio ravnopravan samo u prva tri gema, a onda je Puj uspostavio potpunu dominaciju na terenu i bez problema priveo meč kraju.