Barsa mogla da zaradi barem 50.000.000, Flik uložio veto
Nemac je odlučan.

Povezane vesti
TRANSFERI UŽIVO (13.07.2025) - Đokereš konačno isterao svoje!
Santi Kazorla i najlepši poslednji ples
Ter-Štegen odbio još jedan tim iz Lige šampiona, po cenu da ostane na tribini?!
TRANSFERI UŽIVO (12.07.2025.) - Tadić i Zvezda nisu završena priča, Milivojević menja klub, Turci kao Saudijci, Đokereš od reči!
Hansi Flik je opet pokazao da ima ogroman autoritet u Barseloni, a sada je to dokazao stopiranjem još jednog transfera.
Katalonski izvori otkrili su da je Barselona ozbiljno razmatrala brojne ponude za Fermina Lopeza, koje su išle i preko 50.000.000 evra, ali da je na kraju morala da ih odbije.
Razlog je - Hansi Flik.
Nemac se ranije vratio sa godišnjeg odmora kako bi sa Dekom razvio strategiju pred nastavak prelaznog roka i jasno je poručio - dok je on trener, Fermin Lopez je nedodirljiv.
Iako je jasno da nije regularan starter i da neće biti ni u novoj sezoni, Fermin donosi mnogo Barseloni, kad god uđe u igru. Njegove brojke iz prošle sezone ne pokazuju u dovoljnoj meri koliko znači za Flikov sistem igre, dao je osam golova i dodao 10 asistencija na 46 mečeva. Ali, Lopez je odličan u presingu, otvaranju prostora za saigrače i činjenici da je dete kluba i želi da ostane do kraja karijere u Kataloniji.
Inače, Fermin Lopez je debitovao kod Ćavija Ernandesa, nakon pozajmice u redovima trećeligaša Linaresa. Za prvi tim Barselone odigrao je već 88 utakmica, uz učinak od 19 golova i 11 asistencija, što nikako nije loše za igrača u rotaciji.
Uz to, Fermin je nedavno napunio 22 godine i pred njim je tek svetla budućnost. Očigledno u Barseloni, dokle god je tu - Hansi Flik.
0 Komentara