Istina ili laž? Levandovski ima ponudu iz Primere?
Autor: Aleksandar Obrenović
ponedeljak 12.06.2017.
10:28
Izvor: Sportske.net
Sve je ovo daleko od realizacije, još uvek, ali postoje mediji koji pominju da bi Robert Levandovski mogao da pređe u Real Madrid.

EPA/JOERG KOCH
Povezane vesti
Možda i najbolji napadač na svetu u ovom trenutku, Robert Levandovski, najverovatnije ostaje u Bajernu i naredne sezone jer se radi o velikom klubu koji ne dozvoljava tako lako svojim najvećim zvezdama da ga napuste.
Ipak, postoji interesovanje, a španski dnevni list "Don Balon" piše da je Real Madrid veoma zainteresovan da ga vidi u svojim redovima pod uslovom da Karim Benzema napusti klub.
Don Balon prenosi da Levandovski želi malo da promeni ligu, da se zasitio Bundeslige i da je spreman na novi izazov u karijeri, što je pod znakom pitanja, ima ugovor na još dve godine sa Bavarcima i sigurni smo da ne razmišlja o tome.
No, gde ima dima...
Ipak, postoji interesovanje, a španski dnevni list "Don Balon" piše da je Real Madrid veoma zainteresovan da ga vidi u svojim redovima pod uslovom da Karim Benzema napusti klub.
Don Balon prenosi da Levandovski želi malo da promeni ligu, da se zasitio Bundeslige i da je spreman na novi izazov u karijeri, što je pod znakom pitanja, ima ugovor na još dve godine sa Bavarcima i sigurni smo da ne razmišlja o tome.
No, gde ima dima...
23 Komentara
neymar-junior-10
Najbolji apadač haha how yes no.. da ne postoji Suarez mozda
dasfasdfasd
Kakaw Lewa dolazi Mbape koji ce biti bolji igrac od Lewe za koju godinu.
AfricaLofS
Mbape je u mecu protiv Engleske jos jednom pokazao da je ozbiljan, zreo fudbaler u telu osamnaestogodisnjaka. Sto je fascinantno. Ukoliko Real bude uspeo da ga dovede, a sudeci po svemu hoce jer je to san samog fudbalera, bice ogromno pojacanje. Nije iskljucen ni transfer samog Levandovskog. Ali sve je upakovano u ambalazu spekulacije, kao i u slucaju Veratija i Barselone. U jednome trenutku odlazi, dok u drugome PSZ gradi tim oko njega, odnosno nije na prodaju. Jedna zanimljiva fotografija Mbapea i Ronalda: https://pbs.twimg.com/media/DCP_w-wWsAAvQmO.jpgnKilijan je ovde imao samo cetrnaest godina.
S-I-M-K-E-br2
Bilo je price da je sve gotovo oko Mbapea, kakve gluposti
Jedi govna siso!
Kakav bi to tandem bili Ronaldo i Lewa strah i trepet za svaku odbranu u Evropi bili bi nezaustavljivi,ali od ovoga nema nista on je odbio Real i dok je u Dortmundu bio,a Real krece po Mbapea.
Golzalo Higuain
laž
MSSZRMK
Real treba dovesti Mbapea koji je dosta mladji.
RB Leipzig(najjači)
Drvo.
Al(a)din
Nisam znao da drva daju Lajpcigu 3 gola i jednu asistenciju na dve utakmice
Me1919
Ne zameri mu,pije vinjak i deprozepame
mak_juventino
Bayern je NAVODNO trazio Lukakua , tako da ....
Danilo20
Real je NAVODNO trazio mbapea,tako da
jv
Odlican igrac, ali nista od ovoga.
Emperador(2018)
Najbolji napadač sveta.
Al(a)din
Da je hteo, presao bi jos 2013, nudili mu veci novac, ali kralj zna sta je najbolje za njega
Go Hard or Go Home
Najbolje mu je da ispada u cetvrtfinalu😂
Go Hard or Go Home
U pravu si, nisu vam ni 2 smesna penala pomogla, ni ofsajd Levandovskog, ni Vidal 30 minuta duze u igri nego sto je trebao biti, Selta 11 suteva na gol Reala, Bajern za 2 utakmice 4 hahah
Al(a)din
Najbolje mu je ispasti u cetvrtfinalu uz pomoc 4 igraca vise
The Truth
Nema sanse
Mangus
Nece bajern praviti problem. Tražiće 120 miliona, prodati ga i naci kvalitetnu zamenu. Ako ne dobiju tu lovu, nece ga pustiti. Prosto
Nenad Maslarević
pa da real proda moratu i benzemu ima te pare da im da, a meni licno je lewa bolji od obojice
Amar Zornic
Nema sanse bar ne jos sezonu - dve . A i ne vidim razlog zasto bi ga Real trazio ako ce i Mbapea
Go Hard or Go Home
On je imao ponudu Reala kad je odlazio iz Borusije sto bi sada presao..