Kad sam u banci brojim arapske pareeee. Bez 120 miliona ne kucajte na vrataaaa. Caooooooss Madridooooosss

23:52

Kojih crnih 120 miliona decko, za te pare mogu Oblaka kupiti.

Thursday, 31.05.2018
14:32

Ne mogu jer Oblak nece u Real. De Hea, Oblak i Alison su trenutno 3 najbolja golmana i zasto ne bi kostali toliko? To je pozicija kao sto je i bek, stoper, veznjak, napadac, a oni su trenutno najbolji i cena je realna.

scofield
10:47

Evo tebe ce da pitaju za cenu. Tresu se od tebe

Mino Raiola
22:29

Nadajmo se da hoće. Bolje nego u Lfc. Real pravi korak unazad. Lfc-u treba Oblak. Alison je za 2 poluvremena aktivne igre Lfc-a primio 7 komada.

_mladen_
23:54

Dobro, reci mi za koji gol je kriv i koji bi gol bio koji golman odbranio. Oblaka nema sanse Liverpul da dovede, niti bilo koji drugi klub.

Mino Raiola
14:58

Evo sad će Peres da najuri Navasa kad je šutnuo Zidana. Bolje njega da uzmemo jeftino a onih 60+ u nekog štopera.

Mino Raiola
14:16

Samo mi ne uliva poverenje. A i malo da podsetim ove što krive sudije zbog Rome da smo u dvomeču bili aktivni po jedno poluvreme. :-D

09:11

Bolje da vam Karijus ostane slazem se. Tu su vam Felix Brih, Antonio Lahoz, Skomina, tesko je taj bedem probiti. LFC nikad nece moci da dodove top mladog golmana zato sto je to LFC ko ce tamo otici aj razmisli...