Milioni iz PL-a kvare Kumanov posao?

Autor: Stefan Matić
petak 28.08.2020.
12:14
Izvor: Sportske.net

Holanđanin hteo da kupuje u domovini.

EPA-EFE/Alejandro Garcia
EPA-EFE/Alejandro Garcia

Povezane vesti

Barselona se nalazi pred prelaznim rokom koji može promeniti istoriju kluba. Svakodnevno stižu nove informacije kako su Leo Mesi, ali i Luis Suarez na korak od napuštanja kluba.

Kuman, novi trener Katalonaca je spreman da se uhvati u koštac i ako Barsin tim bude 'okrnjen'. Prva namera mu je pojačanje na levoj aut-liniji. Alba već dugi niz godina nema valjanu konkurenciju, bivši selektor Holandije želi Taljafika iz Ajaksa.

Problem može napraviti Lester Siti. Tim Brendana Rodžersa je prodao Bena Čilvela za 50 miliona funti u Čelsi, sada trener "lisica" želi pomenutog Taljafika ili Robina Gosensa iz Atalanta da popune tu rupu.

Dvojac ima sličnu cenu, Ajaks i Atalanta vrednuju svoje igrač na 40 miliona funti. Primera i Premijer liga kreću 12. septembra sa svojim utakmicama, jasno da sat kuca.

Bonus baner

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke

Komentari

3 Komentara

Ili komentariši kao gost:
avatar
JC\'90
Friday, 28.08.2020
13:28

Kumanu treba Gaja, Emersona da vrate sa pozajmice, Umtiti ponovo da zaigra, uz Garsiju (Lengle,Araujo). Van Der Beek u vezi sa De Jongom i Kutinjom (Puiq,Pedri, Pjanjic).
Napad Martinez ili Gabriel Jesus, uz Fatija, Dembelea i Grizmana (Trinkao)

avatar
jv
Friday, 28.08.2020
12:21

Ako je Barseloni problem Lester...

avatar
Le Tissier
Friday, 28.08.2020
13:18

Pa fora je sto Barselona nece dati veliku platu igracima koji nisu velike zvezde, u Lesteru ce dobiti duplo ako ne i troduplo vise, jedino je pitanje sta igrac hoce, novac ili prestiz.