Siti nudio sjajnog Brazilca, Bajern ne odustaje od svog plana!
Autor: Stefan Matić
sreda 02.10.2019.
14:44
Izvor: Sportske.net
Bavarci žele samo jednog igrača iz redova "građana".

EPA-EFE/WILL OLIVER
Povezane vesti
TRANSFERI UŽIVO (13.08.2025) - Zvezda prodaje za 8.000.000 evra, Njukasl za jedan dan izdvojio 80.000.000, tri su puta pred Vlahovićem!
TRANSFERI UŽIVO (12.08.2025) - PSŽ i Donaruma u otvorenom ratu, Gvardiola trlja ruke!
Bajer po starom, stiglo krilo iz Holandije za 10.000.000 evra!
TRANSFERI UŽIVO (11.08.2025) - Iz Zvezde u Partizan! Siti bi da pazari u Realu!
Nemački mediji tačnije Bild su preneli da je tokom leta stigla interesantna ponuda od čelnika šampione Engleske na adresu šampiona Nemačke.
Posao je navodno bio oko Gabrijela Žezusa, Siti je ponudio svog rezervnog napadača za sumu od sto miliona evra. Ipak Bajern je odbio takvu ponudu, iako pored Levandovskog nemaju klasičnu devetku koja bi kvalitetom mogla da odmeni Poljaka.
Bavraci žele samo reprezentativca svoje zemlje, naravno u pitanju je Leroj Sane.
Bavraci žele samo reprezentativca svoje zemlje, naravno u pitanju je Leroj Sane.
Mladi krilni igrač je trenutno povređen, ali bi trebao da se vrati treninzima tima početkom novembra. Bivši igrač Šalkea je van sastava još od utakmice Komjuniti Šiljda na samom početku sezone, ipak nemački mediji pišu da čelnici Bajerna u njemu vide naslednika Robena i Riberija.

Konkurencija na njegovoj poziciji u sastavu "građana" je velika, prelaskom u Bajern bi dobio sigurne minute, nešto što je kod Gvardiole bilo retko. Ipak ovaj transfer bi zahtevao sumu od preko sto miliona evra, ostaje da dva kluba nađu zajednički jezik.
1 Komentara
NikkiCFC
Zezusa ne bi uzeo da mi ponude za 40m. On nije top napadac.