Šta bi bilo kad bi bilo - Poketino umalo sarađivao sa Mesijem?

Autor: Stefan Matić
sreda 20.01.2021.
11:10
Izvor: Sportske.net

Pariz je nova prilika za partnerstvo.

Twitter/@PSG_inside
Twitter/@PSG_inside

Povezane vesti

Leo Mesi će posle gubitka smirenosti u završnici Superkupa Španije naredne dve utakmice svog tima odgledati iz udobnosti doma. 

Barsi ne ide najbolje, poraz od Bilbaa je bolan. Sledi utakmica u kupu a navijači gledaju ka izborima u klubu koji malo pa promene datum. Ključna pitanje svakog kandidata jeste šta sa Mesijem? Kapiten za sada ne menja mišljenje, želi odlazak iz kluba. A Poketinov PSŽ jeste favorit broj jedan za naredni kluba Argentinca. 

Stručnjak šampiona Francuske odao je kako je umalo sarađivao sa "buvom". 

"Mesi u PSŽ-u? Nemam komentar. Kada sam bio u Espanjolu ili Sautemptonu moj san je bio da imam najbolje igrače u klubu i Mesi je bio blizu pozajmice u Espanjol. Pregovori su bili blizu realizacije, ali onda je imao sjajne partije u predsezoni na utakmici za Trofej Gamper i to je bio kraj pregovora. Sretali smo se tokom godina na mestima poput Londona ili u Italiji. Obojica delimo ljubav za Njuelsom, pošto smo prošli njihovu akademiju i to jeste naša zajednička veza. Svestan sam šta se dešava oko Mesija. Pratio sam svakog od Vest Hema do Valjadolida, ovih dana morate da gledate svaki tim", izjavio je Poketino. 

Barsa će u narednih mesec dana odlučivati svoju sudbinu na izborima, za očekivati je da tada i saznamo konačnu sudbinu Mesija. 

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke