Za njega nema mesta u Čelsiju, iako je plaćen 35 miliona funti
Autor: Aleksandar Obrenović
sreda 11.04.2018.
18:56
Izvor: Sportske.net
Uskoro odlazak iz Čelsija, vezni fudbaler traži više minuta na terenu.

Beta/AP Photo/Alastair Grant
Povezane vesti
Deni Drinkvoter je stigao u Čelsi kao veliko pojačanje poslednjeg dana prelaznog roka, ali nije dobio pravu priliku.
Otkako je stigao u ekipu sa "Stamford bridža", Drinkvoter je počeo samo pet utakmica u Premijer ligi, premalo za jednog od glavnih fudbalera šampionske generacije Lestera.
Kante, Bakajoko i Fabregas su ispred njega kada se radi o izboru Antonija Kontea, pa je to dovoljan razlog zašto Drinkvoter želi da napusti klub.
Jedino što može da utiče na njegovo predomišljanje jeste novi trener koji bude došao za narednu sezonu.
Ipak, najnovije interesovanje Čelsija za Serija iz Nice dovoljno govori da za Drinkvotera ni naredne sezone neće biti mesta u timu i da se traži još jedan fudbaler na njegovoj poziciji.
Otkako je stigao u ekipu sa "Stamford bridža", Drinkvoter je počeo samo pet utakmica u Premijer ligi, premalo za jednog od glavnih fudbalera šampionske generacije Lestera.
Kante, Bakajoko i Fabregas su ispred njega kada se radi o izboru Antonija Kontea, pa je to dovoljan razlog zašto Drinkvoter želi da napusti klub.
Jedino što može da utiče na njegovo predomišljanje jeste novi trener koji bude došao za narednu sezonu.
Ipak, najnovije interesovanje Čelsija za Serija iz Nice dovoljno govori da za Drinkvotera ni naredne sezone neće biti mesta u timu i da se traži još jedan fudbaler na njegovoj poziciji.
17 Komentara
SuperFrank8
Vređate čoveka a nije ni dobio pravu šansu, za vezne igrače je jako bitno da igraju u kontinuitetu. Ne kažem ni da je dobar ni da je loš, samo kažem da ga nismo mnogo ni videli da možemo da sudimo..
brekbaCh1
Najgori vezni red u top 6. Tu samo Kante igra, ovi ostali sve dunsteri.
Brat0809
Barklija i sa svarim moze da bude ok...Al ostali transferi.Da ne navijam za Celsi pucao bi od smeha.
Nepoznati korisnik
Odrekli se Matića a doveli ovu dvojicu u panici...nema sta sjajan potez Chelsea
NikkiCFC
Osoba koja je dala 40 miliona funti za Bakajoka i 35 Drinkvotera ne sme da se izvuce, mora da odgovara, Mi i dalje ne znamo koji genije je doneo tu odluku. Alo to su treci i cetvrti najveci transfer u istoriji kluba (sto dovoljno govori koliko malo trosimo) a njih dvojica ni u ovom raspalom Celsiju nisu medju 20 najbolja igraca ako racunamo i pozajmljene igrace. Pa Lotus Cik je izmislio fudbal za obojicu a nase dete, mlad igrac i ne kosta nista. Van Ginkel, Caloba takodje. Da imamo u upravi ljude od fudbala (Lamps, Balak, Drogba) bili bismo najdominantniji tim.
_Goran_
Dovoljno govori koliko malo trosite? Pa od sezone 2003/04 naredne 3-4 sezone svi transferi igraca koji su placeni od 20 do 40 miliona bi na danasnjem trzistu bili od 80 do 160 miliona.
Dodaaa-ktbffh
sta bi bilo kad bi bilo, de ccc
Stabber
Kako bre koji genije, pa doveo ih je Konte. Trazio je te mrtve defanzivne vezne.
Emperador(2018)
Zali boze
Drinkvoter je solidan,dobar fudbaler ali decko nije kalibar za klub kao sto je Celzi,prosto se postavlja pitanje koja je budala njega odlucila da dovede u klub isto vazi i za Zirua,ocekujem sledece sezone da Barkli,RLC i Kante budu trio u veznom redu....
Ovo su oprane pare. Covek vredi puna kapa 15 mil.€
Roj Kin 16
Kako su bacili pare na Drinkvotera, Barklija, pa i Bakajoka, za te pare su mogli bilo kojeg top veznog da dovedu..
II Plava Horda II
Onda bi za lose rezultate opet bilo drvlje i kamenje jer nema igraca za rotaciju. Ali ne brini za Celsijeve pare, kad su za mrtvog Oscara uzelu 60 miliona, nece ni za ove biti na gubitku.
Marcos Alonso
Drinkwater i da ostane a da vise igra,za rotaciju sasvim ok igrac ali treba neki veznjak koji ima mozak a koji je jak,bakayoko je zali Boze talenta sto ima kad u glavi duva,Barkley ako ga zaobidju povrede,mlad je igrac moze puno da napravi takodje
Naka TZ (CFC)
Drinkvoter je solidan igrac ali nije kalibar za Celzi,Barkli nije bacen novac on itekako moze da nosi sredinu Celzija i da bude vazan igrac za tim samo da se vrati u formu i da se ne povrjedjuje .Bakayoko jest bacen novac za sada nista to nije opravdao ni blizu igraca kao u Monaku sto je bio.
Al-Ahli najtrofejniji na svetu
I Barkli jedva da dobija sansu
Barkli se tek oporavio od povrede.