A u Notingemu - Delirijum

Autor: Boban Filipović
subota 18.03.2017.
23:57

Neopisvima radost je zavladala među navijačima Foresta posle izjednačujućeg gola protiv Derbi Kauntija.

Beta/AP Photo/Lefteris Pitarakis

Lud meč odigran je danas na 'Siti Graundu' u 38. kolu Čempionšipa.

Notingem Forest i Derbi Kaunti su pobelili plen, utakmicu su obeležili preokreti, završena je rezultatom 2:2 ,

"Šumari" su poveli preko Klofa u petom minutu, sa minimlanom prednošću otišli na veliki odmor, ali "Ovnovi" prave preokret početkom drugog poluvremena zahvaljujući pogocima Vidre i Nadženta.

Ipak, da gosti ne odnesu kući sva tri boda i da Notingem ne upadne u zonu ispadanja pobrinuo se Dani Piniljos u sudijskoj nadoknadi, zakuvavši loptu glavom u mrežu posle jednog prekida.

Usledila je totalna ludnica na tribini iza gola gde su smeštene najvernije pristalice Foresta, redari nisu uspeli da zaostave nekolicinu njih koji su utrčali na teren da proslave gol sa svojim ljubimicima.

Pogledajte delić te atmosfere u prilogu.

Dodajmo i da golmana reprezentacije Srbije Vladimira Stojkovića nije bilo ni u protokolu 'Šumara' zbog povrede ramena.