Završnica finala EP iz ugla hrvatskih komentatora - Tri prsta su ''nepotreban kadar''?
Autor: Darko Mitrović
nedelja 24.01.2016.
17:44
Izvor: Sportske.net
Finale Evropskog prvenstva iz Beograda direktno je prenošeno i na HRT-u, a u uzbudljivoj završnici meča njihovi komentatori su akcenat stavili na jednu, po njihovom mišljenju, spornu situaciju pred našim golom.

len.eu
Povezane vesti
Srbija je sinoć u fantastičnoj atmosferi u ''Kombank Areni'' savladala Crnu Goru u finalu Evropskog prvenstva sa 10:8, a posle meča su igrači poražene selekcije opravdanje tražili u sudijskim greškama, uz tvrdnju da su ih arbitri ''upropastili'' protiv Srbije.
Hrvatski komentatori nisu bili toliko direktni, ali su u finišu mča smatrali da je trebalo u usporenom snimku prikazati jedan detalj pred golom Srbije.
U prilogu to možete da vidite.
Hrvatski komentatori nisu bili toliko direktni, ali su u finišu mča smatrali da je trebalo u usporenom snimku prikazati jedan detalj pred golom Srbije.
U prilogu to možete da vidite.
5 Komentara
lewa9
Ово већ није реално. Па прегазили смо вас са пола гаса онако лагано и ти нешто причаш? Ово се зове комплекс мање/ниже вредности! :)
REVOLT SPT
Ma, sta si ti video, jadan ne bio, retose...
Урош ДС Стефановић
Brukaju sebe i hrane se vredjanjem
Njihovi kompleksi su neizmerni. Mogla bi se napraviti jedna dobra kompilacija sa komentatorima voditelja hrt-a dok prenose utakmice srbije (pogotovo protiv hrvatske). To bi bila jedna vrhunska komedija, mozda i za oskara, ako postoji jedan za izrecene budalastine.
REVOLT SPT
Ne kompilacija, serija ili kraca emisija bi mogle da se naprave od toga:-)