Žigić umalo nokautiran protiv Čelsija

Sportske.net
utorak 06.03.2012.
0

Nikola Žigić predvodio je napad Birmingema u večerašnjem susretu osmine finala FA kupa protiv Čelsija. U 15. minutu imao je ''bliski susret'' sa Davidom Luizom, ali se sve na kraju završilo bez većih posledica.

Barsa prodaje Alveša?

0

Navodno Katalonci procenili da će lakše naći novog desnog beka, a novac od prodaje bi uložili u Bejla ili Van Persija.

Četvoro srpskih rvača nastupa drugog dana EP

Beta
0

Drugog dana Evropskog prvenstva u rvanju reprezentaciju Srbije sutra će u Beogradskoj areni predstaviti četiri takmičara.

Blater smiruje strasti u Brazilu...

Beta
0

Predsednik Svetske fudbalske federacije (FIFA) Sep Blater izvinio se danas Brazilcima zbog kritika koje im je uputio generalni sekretar te organizacije žerom Valke.

Uzbudljivo u Zagrebu, Cedevita slavila posle dva produžetka

Beta
0

Ostaje da se vidi da li će se i sada u Ciboni žaliti na sudije, obzirom na činjenicu da su prokockali 11 poena prednosti s početka četvrte četvrtine. U produžecima slavila Cedevita sa 106:102.

Tipsarević: "Očekujem puno od OI"

0

Srpski teniser koji je pored Novaka Ðokovića veoma popularan, kako u zemlji tako i u svetu, govorio je za sajt ITF da su predstojeće Olimpijske igre velika šansa za njega i da ih sa nestrpljenjem očekuje.

Savićević: "Vučinić je povređen..."

0

Navijači Juventusa ljuti na Crnogorca, "Genije" kaže da je "Grande Mirko" povređen.

FA Kup - Svanulo i Čelsiju

0

Fudbaleri Čelsija ugledali su večeras "dugu" nakon "kišnog perioda" i otkaza koji je uručen Viljašu Boašu posle poraza od VBA u Premijer ligi. Pobeda nad Birmingemom u FA Kupu i prolaz u narednu rundu takmičenja biće podstrek za uspešniji nastavak sezone.

Arsenal stao ''na korak od sna'', Benfika izbacila Zenit

0

Fenomenalno prvo poluvreme ''tobdžije'' nisu u nastavku krunisale plasmanom u četvrtfinale Lige šampiona. Posle 0:4 u Milanu, ekipa Arsena Vengera vodila 3:0 već posle 42 minuta igre, početkom drugog poluvremena van Persi imao fenomenalnu šansu, ali umest

Inter - ABV pre kraja sezone?

0

Ranijeri će biti smenjen ako ispadne od Olimpika. U tom slučaju bi Viljaš Boaš mogao da sedne na klupu Intera.

Nikolić: ''Nismo ni zaslužili Evropu''

Sportske.net, Košarka24.com
0

Večerašnjim porazom od Heliosa, Radnički je, po svemu sudeći, prokockao i poslednju šansu da izbori plasman u Evropu naredne sezone. To je i mišljenje trenera Kragujevčana, koji smatra i da njegov tim nije ni zaslužio da uspe u tim namerama.

Jovetić u autu, hoće li Ljajić dobiti šansu?

0

Fiorentina strepi nad povredom svog najboljeg igrača i strelca, 17. marta stiže Juve. Rosi u nevolji, Crnogorac je postigao polovinu golova za svoj tim. Hoće li Ljajić dobiti priliku?

Porazi srpskih rvača prvog dana EP

Beta
0

Svi reprezentativci Srbije u rvanju koji su danas nastupili na Evropskom prvenstvu u Beogradskoj areni doživeli su poraze.

Tadić: ''Kontakti sa Tventeom postoje, ali još nisam potpisao''

Sportske.net, Novosti.rs
0

Reprezentativac Srbije potvrdio interesovanje Tventea za njegove usloge, ali uverava da još uvek nije potpisao nikakav ugovor sa vicešampionom Holandije.

''Petko'': ''Sad da vidimo 'Grobare', da i oni napune tribine...''

Sportske.net, novosti, rs
0

Sjajna atmosfera na Marakani u subotu i impresivna cifra od 41.250 navijača na tribinama impresionirala je i nekadašnjeg selektora Iliju Petkovića. On smatra da bi i navijači Partizana trebalo da na sličan način ''odgovore'' već narednog vikenda.

Murinjovi nemogući uslovi?

0

Portugalac navodno ohladio Romana Abramoviča svojim zahtevima...

Zvezda ubedljiva na startu plej-ofa

0

Odbojkašice Crvene zvezde lako su izašle na kraj sa pančevačkim Dinamom u prvoj utakmici četvrtrfinala plej-ofa.

Nezadovoljni ''Grobari'' pisali Dačiću...

0

Grupa navijača Partizana iz Srbije, Crne Gore i Republike Srpske koji su u subotu vraćeni sa graničnog prelaza, uputila je protestno pismo ministru policije Ivici Dačiću.

Dijara bi na čelo liste strelaca

0

Senegalski napadač smatra da će lako dostići bivšeg napadača Zvezde Andriju Kaluđerovića na listi najboljih stelaca u šampionatima Srbije.

Vuković objavio spisak "Orlova" za kvalifikacije

Sportske.net, rss.org.rs
0

Selektor rukometne reprezentacije Srbije Veselin Vuković objavio je danas širi spisak igrača na koje računa kada je reč o kvalifikacionom turniru za Olimpijske igre u Londonu.