Španija nastavila dominaciju

Beta
subota 11.02.2012.
0

Reprezentacija Španije u malom fudbalu četvrti put uzastopno postala je prvak Evrope, pošto je u subotu uveče u Zagrebu posle produžetaka pobedila Rusiju sa 3:1.

Bilbao poklekao u finišu, Betis konačno pobedio

Sportske.net
0

U poslednjem večerašnjem meču 22. kola španske Primere Betis savladao Bilbao i tako prekinuo lošu seriju.

Vukićević: ''Apija nam ulio sigurnost, Moreira još taktizira''

Sportske.net, fkvojvodina.rs
0

Pobeda nad Diožđerom popravila raspoloženje treneru Vojvodine, koji je svoje fudbalere pohvalio za pravi pristup utakmici. Od Apije i Moreire tek očekuje prava izdanja.

ABA liga: Pobede Krke i Zagreba

Beta
0

U subotu su odigrane samo dve utakmice 20. kola ABA lige. takmičenju. Zagreb, prema očekivanju, savladao Zlatorog, Krka posle produžetaka bolja od Olimpije.

Važne pobede Slobode i Metalca u KLS

Beta
0

U večerašnjim utakmicama 19. kola Košarkaške lige Srbije (KLS) užička Sloboda i valjevski Metalac zabeležili su važne pobede u borbi za opstanak.

KAN: Novi poraz Gane, Stevanović pakuje kofere...

Beta
0

Fudbalska reprezentacija Malija večeras je u Malabou pobedila Ganu sa 2:0 i osvojila treće mesto na Kupu afričkih nacija (KAN). Novi poraz ''Blek Starsa'' praktično znači i oproštaj Gorana Stevanovića od klupe reprezentacije Gane.

Nađ ''nije u toku'', Slobi Iliću ''mirna savest''

Sportske.net, Novosti.rs
0

U Humskoj ne žele da komentarišu jučerašnje optužbe Dragiše Pejovića, a akteri spornog meča iz redova Partizana čak se i ne sećaju o kom se susretu radi. Od Čačana reagovao prvi čovek Borca Slobo Ilić, koji tvrdi da je ovo još jedan od pokušaja ''hajke''

Istorijski uspeh Zaječara

Beta
0

Rukometašice Zaječara prvi put u istoriji tog kluba plasirale su se u četvrtfinale Kupa pobednika kupova.

Niška publika oduševila Šveđane

Beta
0

Švedski teniser Robert Lindštet rekao je danas posle pobede u dublu nad Srbijom sa 3:2 u Nišu da "nikada u životu nije igrao pred ovakvom publikom".

Hrvati ostali i bez bronze

Beta
0

Reprezentacija Italije u futsalu osvojila je treće mesto na Evropskom prvenstvu, pošto je večeras u Zagrebu pobedila domaćina Hrvatsku sa 3:1.

Trijumf Rena, Brest izvukao bod

0

Večeras su odigrane još dve utakmice šampionata Francuske. Ren minimalnim rezultatom savladao Sošo. Brest u finišu stigao do boda proriv Dižona.

Lekić zasenio Mesija, poraz Barse u Pamploni!

0

Dejan Lekić večeras odigrao utakmicu iz snova! U prvih 45 minuta meča sa Barselonom postigao dva gola za Osasunu i dao ogroman doprinos velikoj pobedi svog tima protiv velikog favorita. Na kraju, 3:2 za tim iz Pamplone, Barsa se polako oprašta od borbe za

Kragujevčani blistaju u Antaliji, nova pobeda...

Sportske.net, fkradnicki.com
0

Fudbaleri kragujevačkog Radničkog zabeležili su i treću pbedu na pripremama u Antaliji. Danas su bili bolji od kazahstanskog Aktobea i još jednom najavili da na proleće možemo očekivati rezultate slične onima od jesenas.

Debakl Šalkea u Menhengladbahu

0

Derbi 21. kola Bundeslige rešen je već posle prvog poluvremena, kada je domaći Menhengladbah stekao ubedljivu prednost i tako preuzeo treće mesto od večerašnjeg rivala Šalkea.

Totenhemov uragan oduvao ''svrake''

0

Iznenađujuće laka pobeda Totenhema nad Njukaslom u meču 25. kola Premijer lige. Furiozno prvo poluvreme ''sparsa''.

Robi: ''Baš glup poraz...''

Sportske.net, crvenazvezdafk.com
0

Trener Zvezde žali zbog ishoda današnje provere sa kineskim Đangsuom, smatrajući da je njegova ekipa u većem delu meča bila znatno bolji rival.

Milan pokazao zube, preokret u Udinama!

0

Toto di Natale nije dovoljan, Udineze bolji u većem delu meča, ali su "Rosoneri" okrenuli u poslednjih 15 minuta i stigli do dragocene pobede i prvog mesta na tabeli. Kaljari u drugom meču dana dobio Palermo.

Atletiko remizirao na ''El Sardineru''

0

U prvoj utakmici 22. kola španske Primere Atletiko večeras remizirao sa domaćim Santanderom.

Kovačević: ''Mađarska je rival po meri''

Beta
0

Selektor reprezentacije Srbije u malom fudbalu (futsal) Aleksandar Kovačević rekao je danas da mu se ispunila želja prilikom žreba za baraž za Svetsko prvenstvo.

Suarez: "Stvari nisu onakve kakve izgledaju..."