Večeras su još jednom na delu dokazali zbog čega ih mnogi smatraju za najbolje i najvernije na starom kontinentu.

Zagorčić: ''Osim rezultata, nismo se osramotili...''

Beta
4

Trener Vojvodine Zlatomir Zagorčić rekao je da njegovi fudbaleri u večerašnjoj utakmici nisu uspeli da pariraju odličnoj ekipi Viktorije.

Voša izgubila, ali su zato ''Firmaši'' oduševili!

2

Fudbaleri Vojvodine večeras nisu uspeli da ostvare povoljan rezultat u Češkoj protiv Viktorije Plzenj, iako su imali odličnu podršku grupe svojih navijača.

Kakav dan u Sinsinatiju - Pobedila i Ana!

1

Stopostotan učinak srpskih predstavnika u današnjim mečevima na turniru u Sinsinatiju!

Kako je Čelsi oteo Pedra Mančester Junajtedu

12

'Kopernikanski obrt' u slučaju 'Pedro' nije mogao da prođe bez fora i fazona na društvenim mrežama.

Zašto je u transferu De Hee sam igrač najmanje bitan?

Đorđe Đokić
68

Ima li sapunica oko De Hee više ikakve veze sa španskim golmanom i ko će na kraju biti gubitnik.

Počele 'borbe titana' za Baneta

24

Problemi u pregovorima oko novog ugovora i loše partije u dresu Čelsija na početku sezone doprinele su brojnim spekulacijama o odlasku kapitena reprezentacije Srbije sa 'Stamford Briža'.

Sinsinati - I Jelena u četvrtfinalu!

Sportske.net, Beta
0

Posle Novaka Đokovića, i Jelena Janković plasirala se večeras u četvrtfinale turnira u Sinsinatiju!

Težak poraz Vojvodine, Liga Evrope veoma daleko!

41

Posle prvog poluvremena postojala je nada da bi Vojvodina mogla da ostvari koliko-toliko povoljan rezultat pred revanš u Novom Sadu, ali u nastavku su Česi stigli do ubedljivog trijumfa.

LE - Kakav preokret Dortmunda u Norveškoj!

13

'Milioneri' su imali tri gola zaostatka nakon samo 20-ak minuta igre u gostima protiv Oda, ali se vraćaju kući pevajući. U duelu Zvezdinih 'dželata', Bordo bolji od Kairata. Sautempton sprečio iznenađenje kod kuće protiv Midjilanda.

Đilardino stiže na Siciliju!

2

Kontroverzni predsednik Palerma, Maurisio Zamparini, izjavio danas da se posao oko dovođenja iskusnog napadača privodi kraju.

Sansi potpisali bivšeg igrača Radničkog!

1

Novo pojačanje NBA kluba iz Arizone je košarkaš koji je u sezoni 2012/13 bio prva zvezda Kragujevčana.

Debakl Steaue, remi Rabotničkog, RVP za pobedu Fenera!

4

Ekipa koju je Partizan eliminisao u kvalifikacijama za Ligu šampiona, večeras se značajno udaljila i od plasmana u Ligu Evrope!

Poluvreme - Viktorija vodi, ne daj se Vošo!

4

Ekipa Vojvodine u prvom poluvremenu nije uspela da ozbiljnije ugrozi gol rivala, koji od 25. minuta vodi 1-0.

Mateo, fakat si znalac!

17

Mladi Hrvat se predstavio navijačima Reala u velikom stilu.

Novak iz ponora do pobede! Na redu je Vavrinka!

10

Prvi teniser sveta odigrao večeras neuobičajeno loše u većem periodu meča sa Gofanom, ali je posle 0-3 u odluičujućem setu uspeo da se ''restartuje'' i furioznom serijom stigne do novog trijumfa i plasmana u četvrtfinale Sinsinatija.

Gago, majstore!

2

Argentinski reprezentativac postigao sinoć prelep gol kojim je doveo svoju Boku Juniors u vođstvo protiv Guarini Franka na utakmici odigranoj u okviru argentinkog kupa (4:0).

LE, kvalifikacije - Strašni PAOK, minimalac Ajaksa, Hajduk poražen u Češkoj!

0

Nekoliko zanimljivih rezultata u do sada odigranim mečevima poslednjeg kruga kvalifikacija za Ligu Evrope.

Izgleda da Mane ne ide nikuda...

33

Jedna simpatična scena usnimljena ispred 'Sent Meri' stadiona mogla bi da bude znak da senegalski napadač ostaje u Sautemptonu.

Problemi za Novaka, stradao i reket...

4

Najbolji teniser sveta večeras se prilično muči protiv Belgijanca Gofana u trećem kolu Sinsinatija. Treći set odlučuje, a Novak je prilično nervozan.