Primera - Susaeta projektilom srušio Hetafe, Mitroviću samo bod

Sportske.net
subota 22.03.2014.
0

Utakmicom u Bilbau kompletiran subotnji program u okviru 29. kola španske Primere.

Radonjić o incidentu: ''Tejić je prvi udaren, ne zameram mu ništa''

Beta
0

Posle pobede nad MZT-om u Pioniru, trener Crvene zvezde je zadovoljan, kako epilogom, tako i pristupom igri njegovih košarkaša. Ne vidi razlog ni za kritiku mladog Tejića, koji je u finišu ušao u fizički sukob sa Čekovskim.

Nekvalitetan hrvatski derbi, "Modrima" ceo plen na 'Poljudu'

0

U 27. kolu hrvatskog šampionata odigran je i najveći derbi, Hajduk je ugostio Dinamo, a gosti su slavili sa 2:0.

Serija A - Roma bez problema u Veroni

0

Rimljani večeras rutinski osvojili nove bodove u Seriji A, protiv potpuno bezopasnog Kjeva u Veroni.

Endesa - Povratak Lučića u pobedi Valensije, radovao se i Paunić

0

U prvim mečevima 24. kola španske Endesa lige nastupila je i nekolicina košarkaša sa ovih prostora, a u prvom planu bio je Vladimir Lučić, koji se vratio posle višemesečne pauze zbog povrede.

Nant prekinuo post, Valensijen "prosuo mleko" u finišu

0

Na ostalim terenima u Francuskoj u okviru 30. kola Lige 1, Bastija je bila bolja od Remsa, dok su Tuluz i Evijan, kao i Bordo i Nica podelili bodove. Ranije, Ren je odneo tri boda sa 'Velodroma'.

Pao dnevni rekord Premijer Lige

0

Na osam odigranih mečeva, danas je postignuto 32 gola, četiri po meču, što je rekord ove sezone.

Stamenković: ''Partizan bolji za taj jedan gol''

Beta
0

Trener Užičana izrazio zadovoljstvo igrom svog tima u prvom poluvremenu meča sa Partizanom i dodao da su crno-beli u nastavku iskoristi pad koncentracije njegovih igrača.

Nikolić: ''Bledo prvo i fantastično drugo poluvreme''

Beta
0

Trener Partizana Marko Nikolić pohvalio svoj tim samo za drugih 45 minuta igre u duelu sa Užičanima. Ipak, naglasio je da se kod njegovih igrača ponovo videla velika želja za pobedom.

Pobeda Groningena, pogodio Rišairo

0

Na gostovanju u Groningenu pao je odlični Vitese, rezultat je bio 3:1, a vodeći gol za domaće postigao je potencijalni srpski reprezentativac Rišairo Živković.

ABA - Zvezdina peta u nizu na ''Jadranu''

0

U utakmici koja crveno-belima nije mnogo značila, s obzirom da su već osigurali prvo mesto pred završni turnir ABA lige, Radonjićev tim upisao je novu pobedu i još jednom potvrdio da je potpuno zasluženo na čelu tabele.

BL - ''Koltovi'' grabe ka Evropi!

0

U poslednjoj večerašnjoj utakmici 26. kola Bundeslige, Menhengladbah ostvario novu pobedu, ovog puta protiv Herte na svom terenu.

Da li je Arsenal talac Vengerove sujete?

0

Posle gostovanja Liverpulu i Mančester Sitiju, Arsenal je doživeo još jedno poniženje, ovoga puta od ruku Čelsija. Murinjo nije imao milosti prema Vengeru, koji je za jubilarnu 1000. utakmicu na klupi Arsenala dobio 6 komada u svojoj mreži.

Runijev šou na 'Apton Parku'

0

Iako oslabljeni neigranjem kapitena Vidića i junaka plasmana u 1/4 finale Lige šampiona, Robina Van Persija, 'Crveni Đavoli' su slavili u gostima u Londonu kod Vest Hema zahvaljujući Vejnu Runiju.

Za trofej - Partizan vs Crvena zvezda!

Beta
0

U finalu međunarodnog juniorskog turnira u košarci, koji se igra u Valjevu, sutra (17.00) se sastaju "večiti rivali" Partizan i Crvena zvezda.

Ilić izjednačio Bobekov rekord!

Beta
0

Pobedonosni gol protiv Slobode, za kapitena Partizana ima i dodatni značaj, pošto je njime uspeo da dođe na vrh večne liste strelaca u klubu iz Humske.

Fenjeraš šokirao Galatu!

0

Ekipa Roberta Manćinija očito nije prebolela eliminaciju od Čelsija u 1/8 finala Lige šampiona, te je pred svojom publikom na 'Turk Telekom' Areni doživela šokantantan poraz od Kajzerija, koji je do pobede došao u 95. minutu.

Serija A - Imobile het-trikom prekinuo seriju poraza Torina!

0

U prvoj današnjoj utakmici 29. kola italijanske Serije A, Torino je pred svojim navijačima bio bolji od Livorna, a glavna uloga pripala je trostrukom strelcu Imobileu.

Runijeva majstorija ostavila Bekamove bez teksta

0

Legenda Mančester Junajteda, Dejvid Bekam, iz lože 'Apton Parka' posmatra meč svog bivšeg kluba portiv Vest Hema, a nakon vodećeg gola Vejna Runija, on i njegov sin Romeo imali su gotovo identičnu reakciju, koja je najbolji pokazatelj kakav je utisak na

Bravo, Rebiću!

0

Košarkaši Crvene zvezde dočekali su večeras u Pioniru ekipu MZT-a iz Skoplja, a tokom prvog poluvremena, jedan od najlepših poteza je ova sjajna blokada talentovanog Nikole Rebića, koji sve više pokazuje da Srbija polako dobija još jednog fenomenalnog koš