Kako je Kurtoa skinuo penal

Sportske.net
nedelja 26.01.2014.
0

Pri vođstvu 'Jorgandžija' od 1:0 u komšiliku kod Rajo Valjekana, domaćin je u 12. minutu meča preko Viere imao priliku da poravna rezultat, dobro šutirao, gađao malu mrežu, ali se sjajni belgijski čuvar mreže pobrinuo da do toga ne dođe.

NBA - Majami bolji u reprizi finala!

Beta
0

Svojevrsni derbi NBA lige pripao Majamiju, predvođenim odličnim Krisom Bošom.

Prlainović: ''Drago mi je zbog Denisa, ovo samo Zvezda ima!''

Beta
0

Posle neverovatnog meča i pobede u finalu Kupa protiv Radničkog, Zvezdin kapiten hvali i junaka Denisa Šefika, ali i navijače na tribinama.

Zaha stigao u Kardif

0

Zbog nemogućnosti da se izbori za pristojniju minutažu kod Mojesa, Vilfred Zaha će do kraja sezone sezone igrati za Kardif Siti, pod trenerskim nadzorom legende Mančester Junajteda Ole Gunara Solskjera.

Filipović: ''Zvezdina pobeda na dušu sudijama!''

Beta
0

Posle šokantne završnice finala Kupa, koje je odlučeno neverovatnim golom Denisa Šefika, kapiten Radničkog Filip Filipović konstatovao da je Zvezdina pobeda - nezaslužena!

'Kneževi' na tri boda od 'Svetaca'

0

Iako su se u Monaku ovih dana izdešavali 'tektonski poremećaji zbog teške povrede Radamela Falkaa, Ranijerijevi pueni su se izdigli iz teške situacije i savladali na svom terenu Olimpik iz Marseja sa 2:0.

Barsa - Pobeda za Ćavija i povratak na vrh!

0

Barselona nije dozvolila iznenađenje na svom terenu protiv Malage, pa se stanje na vrhu tabele posle 21. kola nije promenilo. Meč protekao u znaku obeležavanja Ćavijevih 700 utakmica za Katalonce.

Akvilanijev het-trik samo za bod 'Violi'!

0

Poslednji meč 21. kola Serije A odigran je u Firenci. Viđeno dosta golova i preokreta, a glavna uloga pripala Akvilaniju, trostrukom strelcu za domaće.

Savić: ''Video sam samo kako lopta ulazi u gol''

Beta
0

Trener vaterpolista Crvene zvezde Dejan Savić rekao je večeras da je golman Denis šefik postigao "neverovatan" gol i da su njegovi igrači zasluženo došli do titule.

Šefik: ''Šutnuo sam iz očaja...''

Beta
0

Junak Zvezdinog trijumfa u finalu Kupa Srbije istakao posle meča da je uradio jedino što je mogao na sekund do kraja utakmice i priznao da se ni sam ne seća da je još nekom u istoriji ovog sporta pošlo za rukom nešto slično.

Pogledajte čudesni gol Denisa Šefika!

0

Gol koji je zadivio sve ljubitelje sporta, ne samo vaterpola, a naravno, najviše navijače Crvene zvezde koji večeras slave fenomenalnog Denisa Šefika. Njegov gol u poslednjoj sekundi doneo je crveno-belima još jedan trofej Kupa Srbije! Pogledajte!

Ludnica na Tašu, Šefik kao Kecman!

0

Neverovatan scenario u finalu Kupa Srbije! Golman Crvene zvezde postigao odlučujući gol protiv Radničkog i doneo Zvezdi novi trofej!

Huntelar se vratio na teren golom

0

Holandski napadač je dugo odsustvovao zbog povrede, konačno se našao u ekipi protiv HSV-a u 18. kolu Bundes lige i posle 34. minuta postigao prvi gol na meču.

Ovacije Ćaviju na 'Kamp Nou'!

0

Utakmica 21. kola Primere, između Barselone i Malage protiče u znaku impresivnog jubileja Ćavija Ernandeza, koji je odigrao 700 mečeva za Barselonu. Pogledajte kako je taj jubilej obeležen pre meča.

Sve je lakše kad igra Ešli

0

Iskusni levi bek ove sezone deli minutažu sa Cezarom Aspilikuetom, ali je njegov današnji nastup protiv Stouka ispraćen mnogo brojnim pohvalama na društvenim mrežama.

Voša preslišala Austrijance!

0

Odličnu partiju pružili su fudbaleri Vojvodine samo dan po dolasku na pripreme u turski Belek.

Vilijan napucao Šokrosa na 'najnezgodnije mesto'!

0

Ovo mora da je jako bolelo, kapitenu Stouka se slošilo, završio je ležeći na travi 'Stamford Bridža', ali je stisnuo zube i odigrao ceo meč.

Atletiko opet ispred Reala!

0

'Jorgandžije' ne posustaju u borbi za titulu. Novi trijumf ostvarili na gostovanju ekipi Valjekana, u odličnom meču sa šest golova.

FA kup - Žreb: Čelsi na 'Etihadu', Liverpul na 'Emirejtsu'

0

U petoj rundi najstarijeg fudbalskog takmičenja na svetu čekaće nas nesumnjivo mnogo uzbuđenja. Zanimljivo, dva para čine trenutno prve šetiri ekipe na tabeli Premijer lige.