Atletiko Madrid

Zvanično - Atletiko potvrdio, Šaponjić otišao!

Sportske.net
Friday 22.01.2021
0

Zvanično je!

Uzalud Dmitrovićev gol, Suarez režirao preokret!

Sportske.net
Thursday 21.01.2021
0

Ništa od iznenađenja!

Da li ga prepoznajte? Fernando Tores ne liči na sebe!

Sportske.net
Tuesday 19.01.2021
0

Bivši fudbaler promenio lični opis.

Simeone otpisao Srbina, napadač ostaje u Primeri?

Monday 18.01.2021
0

Javili se zainteresovani klubovi.

FIFA odbila Atletiko, Tripije mora da odradi kaznu

Sportske.net, Beta
Monday 18.01.2021
0

Stigla potvrda.

"Madrilenjo" za napadača Arsenala?

Sportske.net
Sunday 17.01.2021
0

Francuz na ceni u Španiji.

Sve je gotovo, Atletiko dobio napadača do kraja sezone!

Sportske.net
Wednesday 13.01.2021
0

Francuski napadač će do kraja sezone igrati za lidera La lige.

​ Niko neće Dijega Koštu?

Sportske.net
Wednesday 13.01.2021
0

Napadaču propala još jedna ideja...

Pobeda u derbiju - Atletiko može da razmišlja o tituli!

Tuesday 12.01.2021
0

Sjajna ekipa Dijega Simeonea.

Juve naciljao napadača, Konte deli istu ideju!

Tuesday 12.01.2021
0

Derbi Italije van terena.

Simeone dobio veliko pojačanje pred Sevilju

Sportske.net, Beta
Tuesday 12.01.2021
0

Važna vest za "Jorgandžije".

Atletiko i Sevilja – Pehari i suze

Sportske.net
Tuesday 12.01.2021
0

Tužno je setiti se Puerte i Rejesa...

Moderna tehnologija - Madrid zavejan, a Vanda kao - pašnjak

Sportske.net
Monday 11.01.2021
0

Moderna tehnologija može sve.

Gotovo je, Simeone dobio ono što je tražio od letos!

Sportske.net
Monday 11.01.2021
0

Rešeno najvažnije pitanje!

Madrid ovo nije video 50 godina, ništa od Bilbaoa na Vandi Metropolitanu!

Sportske.net
Saturday 09.01.2021
0

Apokaliptične scene u glavnom gradu Španije, ništa od fudbala...

Atletiko pronašao zamenu za Kostu, kad ne može Milik...

Sportske.net
Friday 08.01.2021
1

Fudbaler Liona blizu selidbe u Madrid.

Simeone nanjušio šansu, preti odlaskom! Šta Atletiko mora da učini?

Sportske.net
Thursday 07.01.2021
5

I znate šta, potpuno je u pravu, bolju šansu teško da će imati...

Simeone našao "lou-kost" rešenje za napad?

Sportske.net
Wednesday 06.01.2021
1

Traženi ofanzivac ipak u Primeri.

Simeone našao napadača u Baskiji?

Sportske.net
Tuesday 05.01.2021
0

Argentincu ponestaje rešenja.

Preporuka za vas