Isak postao najmlađi strelac u istoriji Švedske!

četvrtak 12.01.2017.
18:29

Mladić oko kog se otimaju veliki klubovi danas je uspeo da postigne svoj prvi gol za reprezentaciju Švedske.

Švedska igra prijateljski meč protiv Slovačke, a nakon prvog poluvremena bilo je 1:0 u korist Šveđana.

Jedini gol u ovom delu igre postigao je Aleksander Isak, mladi fudbaler koji je meta velikih evropskih klubova i za koga se pretpostavlja da će najverovatnije otići u Čelsi.

Isak je već odigrao jednu utakmicu za reprezentaciju protiv Obale Slonovače, a danas je bio starter, što je rezultiralo postizanjem gola u 19. minutu protiv Slovačke na asistenciju Moberga-Karlsona.

Svakako je nešto što će mladić pamtiti do kraja života, a pored toga, on je danas postao najmlađi igrač koji je ikada postigao gol za Švedsku!