"Šmekerica" mlade nade Evertona!

Autor: Boban Filipović
sreda 31.05.2017.
15:03

Momak koji je zimus stigao na 'Gudison Park' iz Čartona, danas je postigao divan gol za U20 reprezentaciju Engleske na Mondijalitu koji je održava u Južnoj Koreji.

screenshot - Youtube.com

Englezi su se plasirali u 1/4 finale, pošto su su savladaliKostariku sa 2:1.

Oba gola za "Gordi Albion" postigao je Ademola Lokman.

Prvi put je put do mreže pronašao u 35. minutu posle centaršuta Kenija sa desnog boka.

A nešto posle sata igre napravio je pravi dar mar pred golom rivala i kao šlag na tortu, ćušnuo golmanu loptu kroz noge.

Uživajte!

Kostarika je minut pre kraja regularnog toka meča smanjila na 2:1, pošto je Leal popravio nakon promašenog penala, ali to je bio samo utešni gol za reprezentaciju iz Srednje Amerike.

Engleska u 1/4 finalu čeka pobednika duela Meksiko - Senagal.