Suarez zakasnio za Puškaša, ovo je gol godine!

subota 07.12.2019.
23:30

Neverovatan gol urugvajskog napadača u pobedi Barselone.

EPA-EFE/Alejandro Garcia

Katalonci su sa 5:2 savladali ekipu Majorke u 16. kolu španske Primere, susret je obeležio Leo Mesi sa tri pogotka, ali će se ovaj meč pamtiti i po neverovatnom pogotku Luisa Suareza.

Igrao se 43. minut, Barsa je dva minuta ranije povela sa 3:1, De Jong je poslao pas ka Suareza u kaznenom prostoru rivala, a onda je usledila magija.

Urugvajac je petom uputio udarac ka golu rivala, Manolo Reina je ostao ukopan, lopta je zatresla mrežu, usledile su ovacije sa tribina.

Zaista fantastičan pogodak sjajnog golgetera, njegovu majstoriju pogledajte OVDE.