09:24

Crveno-beli imaju imperativ da prođu u treće kolo kvalifikacija za Ligu Evrope.

Beta/BranislavBožić/Mo

Fudbaleri Crvene zvezde ugostiće večeras od 20.30 Irtiš iz Pavlodara u revanšu drugog kola kvalifikacija za LE.

Posle 1:1 u Kazahstanu, Zvezda može da prođe i sa remijem bez golova, ali je jasno da domaći večeras moraju da idu na pobedu.

Zvezda je u prvom meču primila gol u Kazastanu u 90. minutu posle jedanaesterca, koji je skrivio Dušan Anđelković.

"Napravili smo grešku u 90. minutu, to su detalji koji se dešavaju. Važan je psihološki momenat, želim samopouzdanje, a to dolazi sa rezultatima. Naše je da vežbamo i da analiziramo", naveo je trener srpskog vicešampiona.

Milojević je rekao da će biti dolazaka i odlazaka iz ekipe, da je optimalan rad sa 25 igrača na koje može da računa. On nije rekao ko će sutra početi utakmicu.

"Ne mogu da kažem startnu postavu, do poslednjeg minuta ne možete biti sigurni. Videćemo na treningu. Počeo sam da upoznajem igrače, a ono što mi je bitno je da je karakter u službi ekipe, to je prevashodnije nego njihov fudbalski kvalitet", naveo je Milojević.