nedelja 19.07.2020.
09:40

Ekipa Čukaričkog juče je na pripremama ostvarila dve pobede na Zlatiboru.

Beta/Branislav Božić/Ev

I Čukarički je jedna od brojnih ekipa koje se ovih dana pripremaju na Zlatiboru, a juče su odigrali dve utakmice i obe rešili u svoju korost.

Prvi rival im je bio kragujevački Radnički 1923, a ''Brđani'' su ovaj meč dobili sa 3:1.

Već posle 20 minuta igre Čukarički je vodio sa 2:0, Kamenović i Eze su bili strelci, a Radnički je uzvratio na isteku prvih pola sata igre, kada je Nikodijevuić smanjio na 2:1.

Rezultatska neizvesnost potrajala je do samog finiša meča, a onda je Veličković postigao treći gol za ''Čuku'' i postavio konačnih 3:1.

Nedugo zatim, ''Brđani'' ponovo na terenu, ovoga puta protiv Krupe, koju su posle preokreta savladali sa 2:1.

Prvo poluvreme je ekipa Krupe rešila u svoju korist golom Glišića u 43. minutu, a u nastavku Čukarički je izjednačio u 76. minutu pogotkom Marka Docića sa bele tačke.

Najveće pojačanje Čukaričkog ovog leta, bivši fudbaler Partizana i Čelsija Danilo Pantić debitovao je na ovom meču od 62. minuta, a u finišu meča, u 86. minutu je upravo on doneo pobedu Čukaričkom, posle akcije Birmančevića. Pantić je jednu odbijenu loptu pravovremeno sačekao i prosledio je u mrežu za konačnih 2:1.