OFK veruje iskustvu - "AK 99" se priključio Loli, čeka se Kasalica!
Kaluđerović posle 15 godina u matičnom klubu.
Povezane vesti
Spartak ispao iz Superlige, pa prodao igrača za više od 500.000 evra!
Nikad jača Prva liga Srbije - Raspored i propozicije za sezonu 2026/27
Milijaš okupio TSC na početku priprema - Odmah počeo novi posao po odlasku iz Zvezde
Da li je srpski fudbal dotakao dno? Žestoke kazne zbog nameštanja PIONIRA!
Prekaljeni napadač Andrija Kaluđerović novo je pojačanje OFK Beograda.
Kaluđerović je ponikao na Karaburmi i vraća se u matični klub posle 15 godina.
Član OFK Beograda je bio od 2003. do 2008. nakon čega kreće njegovo putešestvije, tokom kojeg je nastupao za preko 20 klubova u Srbiji i inostranstvu.
Poslednji u nizu je bio Grafičar, klub-filijala Crvene zvezde koji se takmiči u Prvoj ligi Srbije, a Kaluđerović je otišao stepenicu niže kako bi pomogao voljenom klubu da se vrati tamo gde po tradiciji pripada.
"Dobro nam došao svetski putniče. Andrija Kaluđerović se vratio u svoju kuću, na Omladinski stadion", stoji u objavi kluba.
U klubu će ga sačekati još jedan iskusni srpski fudbaler Milan Smiljanić, koji je takođe nedavno odlučio da bude član ovog novog projekta.
Spekuliše se da će im se uskoro priključiti i Filip Kasalica.
0 Komentara