utorak 28.03.2017.
16:03

Fudbaleri Partizana upisali su ubedljiv trijumf nad Zemunom u okviru drugog kola Lige B timova.

Beta/BranislavBožić/Ev

Prva utakmica 2. kola Lige B timova odigrana je tokom popodneva u SC "Teleoptik" gde su se sastali fudbaleri Partizana i prvoligaša Zemuna.

Momci koji nemaju minutažu u prvom timu vicešampiona Srbije ili je dobijaju u maloj količini pokazali su se još jednom u odličnom svetlu.

Partizan je slavio rezultatom 4:0 (3:0) na krilima mlašarije koja bi trebalo da predstavlja budućnost kluba.

Pitanje pobednika rešeno je sredinom prvog poluvremena kada je domaćin u razmaku od pet minuta postigao tri gola. Goste je "načeo" Petar Đuričković udarcem sa bele tačke, a sve je bilo rešeno posle golova Vlalukina i Vlahovića.

Tri minuta pre kraja meča Nikola Nović postavlja konačan rezultat i pečatira nova tri boda za crno-bele u Ligi B timova.

Partizan: 61 Jovičić (58′ Lazović), 29 Radin, 13 Munir, 6 Ćirković, 40 Vlalukin (46′ Čermelj), 17 Marjanović (68′ Cucin), 27 Kosović (46′ Marković), 22 Ilić (58′ Jovanović), 11 Đuričković, 9 Vlahović (63′ Nović9, 8 Đilas (52′ Petrov).

Klupa: 1 Lazović, 14 Čermelj Filip, 91 Jovanović Strahinja, 70 Petrov Sava, 19 Cucin Luka, 5 Marković Svetozar, 86 Nović Nikola.

Zemun: 1 Krunić, 2 Jovanović, 3 Radović, 4 Đokić (69′ Pajić), 6 Živković (46′ ), 18 Nikolić, 8 Grujić (58′ Marković), 14 Stojanović, 13 Beljić (46′ Čudić), 9 Đurović (46′ Mrakić), 10 Stanojević (58′ Radočaj).

Klupa: 12 Kovačević, 7 Radočaj, 5 Pajić, 11 Miodragović, 16 Marković, 17 Čudić, 15 Mrakić.