Nišlije brzo prebolele poraze od Partizana - Pobeda u Jagodini!

subota 12.03.2016.
16:03

U prvoj današnjoj utakmici 26. kola Superlige, niški Radnički je kao gost savladao ekipu Jagodine.

BETA/BETAPHOTO/SASA DJORDJEVIC/EV

Posle dva poraza od Partizana tokom protekle nedelje, ekipa Radničkog iz Niša se ekspresno oporavila i danas kao gost osvojila ceo plen u Jagodini.

Ekipa Milana Rastavca je ovaj meč dobila sa 2:1, a najveći deo posla Nišlije su završile već u prvih desetak minuta.

Radnički je poveo posle samo četiri minuta igre, kada je Marjanović savladao golmana Jagodine Tatića, a onda u 11. minutu isti igrač je asistirao Radošu Bulatoviću, koji duplira prednost Nišlija - 2:0!

Tim, rezultatom je okončano prvo poluvreme, a u nastavku su Jagodinci uspeli samo da ublaže poraz, i to pogotkom Nikolića iz jedanaesterca u 70. minutu meča.

Radnički je tako zadržao mesto u vrhu tabele, a Jagodina je pretrpela i drugi uzastopni poraz, pošto ih je u prošlom kolu savladala Crvena zvezda na Marakani (3:1).