Ova slika opisuje kako se "Delije" osećaju u dvomeču sa Sasuolom!

četvrtak 25.08.2016.
21:35

Kadar zabeležen u 38. minutu revanš susreta Crvene zvezde i Sasuola verovatno najbolje oslikava stanje svih navijača srpskog šampiona.

Sportske.net

Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su šanse da se nađu u grupnoj fazi Lige Evrope u 28. minutu revanša sa Sasuolom kada su Italijani stigli do gola u gostima.

Tada je ukupna prednost Sasuola narasla na 4:0 i više nije bilo nikakve nade da crveno-beli mogu do čuda.

Crvena zvezda je mogla barem do izjednačenja pre odlaska na odmor ali Pablu Moučeu i Hugu Vieiri nisu bili dovoljni ziceri da ubace loptu u mrežu što ste mogli da vidite OVDE.

Upravo je u momentu kada su Mouče i Vieira promašili te zicere zabeležen kadar sa klupe Crvene zvezde koji opisuje kako se svi navijači šampiona Srbije osećaju posle ovogodišnje evropske odiseje crveno-belih.