Ovaj će promašaj Lazović pamtiti dugo!

četvrtak 06.11.2014.
21:55

Fudbaleri Partizana pretrpeli su treći poraz u grupnoj fazi Lige Evrope a večerašnji posebno boli ako se ima u vidu da je u 95. minutu Danko Lazović promašio "bod".

Beta/AP Photo/Darko Vojinovic

Vicešampion Srbije još jednom je kapitulirao pred Bešiktašom ali je ovoga puta pokazao da može da se nosi sa izabranicima Slavena Bilića koji su trijumfovali rezultatom 2:1.

Mora se priznati da je Partizan do sredine drugog poluvremena delovao bezazleno po protivnički gol ali je nakon dva pogotka Demba Be krenuo otvoreno, na sve ili ništa.

Gol Saše Markovića u 77. minutu meča dao je nadu beogradskim crno-belima da mogu do izjednačenja a bod je večeras ostao na prečki koju je umesto mreže pogodio Danko Lazović.

Nakon preciznog i snažnog udarca Nikole Drinčića lopta se odbila na nogu iskusnom napadaču koji je svom silinom tukao ka golu Bešitaša ali je uspeo samo da "polomi" prečku koja je sprečila crno-bele da odnesu bod sa Bosfora.