Partizan – Samopouzdanjem do pobede!
Rad kao tradicionalno neugodan protivnik sačekaće Partizan koji će na krilima samopouzdanja ići na novu pobedu.
Povezane vesti
Vredi li ovoliki novac? Partizan otkupljuje Dembu Seka
Ljajić o povratku u Partizan: "To se radi samo za klikove"
Rasim Ljajić o Skupštini, ''strelicama'' iz Zvezde i o čemu je pričao sa Mijatom u loži...
Teško da će "grobari" ostati ljuti na Lalatovića: "O Vujoševiću sam pričao jer ga cenim, ne da bih zakopavao ratne sekire"
Uhvatio je Partizan ritam protiv Donjeg Srema, ostvario pobedu zbog koje se lakše diše pred susret sa ekipom Rada.
Građevinari su neugodan rival, ekipa bez poraza u jesenjem delu prvenstva i sigurno je da će imati poseban motiv protiv ekipe koju sa klupe vodi Marko Nikolić. Ipak, Partizan u naredni duel ulazi bez straha, sa jasno izraženom namerom.
„Poštujem i poznajem rivala, ali mi moramo da nastavimo u dobrom ritmu i na ovom meču, kao i na svakom, idemo na pobedu. Prvi smo na tabeli od starta sezone, nemamo nameru da tu poziciju prepustimo do kraja takmičenja.“
„Zato protiv Rada idemo na pobedu.“, poručio je u izjavi 'Sportu' Nikola Ninković.
1 Komentara
-REVOLT- 04. X 1945.
Tako je, Dzigi! Ne pomaze nista, Partizan je bolest, sa njom vecno zivi se, sve do sudnjeg dana, crno-belo srce kuca samo za tebe!