Poluvreme - Asano propustio kolosalnu šansu!

subota 14.03.2020.
16:24

Nakon prvih 45 minuta rezultat je nerešen.

AP Photo/Darko Vojinovic

Na "krovu" se igra utakmica Voždovca i Partizana bez prisustva publike, a nakon prvih 45 minuta rezultat je 0:0.

Najbolju priliku na utakmici imao je Takuma Asano koji je situaciju 1 na 1 sa golmanom Voždovca, ali je golman Ilić izašao kao pobednik.

Imali su i domaći svoje šanse, posebno u periodu od 20. do 30. minuta, ali promene rezultata nije bilo.

Nadamo se boljoj igri i jednog i drugog tima u drugom poluvremenu.

VOŽDOVAC : Ilić - Lasickas, Mikić, Cvetković, Hajdin - Zličić - Janković, Stuparević, Živković, Stojčev - Đorđevski.

PARTIZAN: Stojković - Urošević, Ostojić, S. Pavlović, Brežančić - Šćekić, Zdjelar - Marković, L. Pavlović, Asano - Matić.

2 Komentara

Realni Arthur
Saturday, 14.03.2020
17:33

Asano propustio kolosalnu priliku a Vozdovac nije imao neku sansu???? E moji novinari valjda cemo doziveti da neko nekada da izvesstava malo realnije! Nista posebno, narocito onaj napadac Vozdovca je spor ko puz, i bas se ne uklapa u tim. Ocigledno se vidi da Partizan je kvalitetniji tim, ali igra bukvalno sa deset igraca, jer onaj Markovic se bukvalno seta, nema ga ni u ofanzivi a za defanzivu da ne pricamo. Ali, bez Natka, Sume, Sadika ovo ne izgleda lose, jer ako se secam na jesen Partizan je igrao kompletan pa popio poraz . Ja mislim da ce Partizan da se revansira jer igraju bolje, sigurniji su i agilniji!