Poluvreme - ''Grobari'' uživaju, Partizan tri od tri!

nedelja 14.06.2020.
19:46

Iako bez četvorice standardnih, Partizan na poluvremenu ima solidnu prednost protiv Čukaričkog.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/EV

Fudbaleri Partizana vode sa 3:0 protiv Čukaričkog u meču pretposlednjeg kola Linglong Superlige Srbije.

Crno-beli su poveli u 18. minutu iz svoje prve šanse, koju je svojim fantastičnim sprintom po levoj strani, u stilu Gareta Bejla pripremio Takuma Asano. Na kraju je asistirao za Bojana Matića, a ovaj bez oklevanja poslao loptu u mrežu - 1:0.

Na drugi gol čekalo se do 39. minuta, kada je posle lepe saradnje sa Matićem oboren Filip Stevanović na ivici kaznen og prostora. Čovek odluke iz derbija sa Zvezdom Bibars Natho je majstorski izveo slobodan udarac i poslao loptu u desni ugao Petrovićevog gola - 2:0.

Ni to nije bilo sve.

U samom finišu poluvremena, u strelce se upisao i štoper Uroš Vitas, bio je to njegov prvi gol od dolaska u Partizan. Natho je odlično izveo korner, Šćekić je vratio za Vitasa, a ovaj u duelu sa Ndiajeom uspeo da loptu zahvati glavom i povisi na 3:0.

Bile su to jedine tri šanse za Partizan u prvom poluvremenu i sve tri su realizovane.

Čukarički je pripretio u 11. minutu preko Tedića i u još par situacija.