Poluvreme - Partizan ubedljivo vodi, navijači ocenjuju, ko daje ''110%'' na terenu?

četvrtak 19.07.2018.
21:17

Crno-beli rutinski obavljaju posao protiv Rudara u revanš meču prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Beta/Branislav Božić/Ds

Posle prvih 45 minuta u Humskoj, Partizan vodi protiv Rudara sa 2:0, što je uz onih 3:0 iz Nikšića ogromnih pet golova prednosti.

Vodeći gol večeras za crno-bele postigao je Danilo Pantić, koji u odsustvu Ilića, Vulićevića i Stojkovića kao kapiten predvodi ekipu Partizana.

Bila je to uigrana akcija posle kornera, započeo ju je Suma, nastavio Đerlek, a na pravi način završio Pantić koji je šutirao u donji levi ugao gola golmana gostiju.

Prednost crno-belih duplirao je Ognjen Ožegović u 44. minutu posle osvojene lopte, a onda i centaršuta Nemanje G Miletića sa leve strane. Ožegović je zahvatio loptu glavom i poslao je uz levu stativu gola Rudara - 2:0.

U prilogu su reakcije navijača na igru crno-belih u prvom poluvremenu.