Poluvreme - Zvezda vodi, Voša na nuli, sudijski šou na meču ''Čuke'' i Sočija!

četvrtak 28.01.2021.
15:49

Tri naša kluba u isto vreme imaju nove provere u Antaliji.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/EV

Tek što jePartizan završio svoj meč sa Sileksom (3:0), na teren su izašle ekipe Crvene zvezde, Vojvodine i Čukaričkog.

Crvena zvezda igra protiv makedonske Akademije Pandev i golom Milana Pavkova u funišu prvog dela igre vodi sa 1:0. Tokom prvih 45 minuta nije bilo većih prilika, Zvezda je nastupila u kombinovanom sastavu, ali akcija Veljka Nikolića i Milana Pavkova je dala rezultat i Zvezda je stekla minimalnu prednost.

Minimalno vođstvo ima i Čukarički koji igra protiv ruskog Sočija. ''Brđani'' su jedini gol postigli u 38. minutu, posle blago rečeno problematičnog jedanaesterca. Sudije su signalizirale igranje rukom jednog od igrača Sočija u svom kaznenom prostoru, ali niti je igrao rukom, niti je bio u kaznenom prostoru. Još veći bes igrača ruskog tima izazvala je odluka da se penal ponovi pošto je golman Sočija odbranio udarac Marku Dociću. Usledio je drugi Docićev pokušaj, ovoga puta precizan i Čukarički je poveo sa 1:0.

Golova u prvom poluvremenu jedino nije bilo u utakmici između Vojvodine i Ahmata iz Groznog - 0:0.