subota 15.02.2020.
19:56

"Minimalci" u Novom Sadu i Šapcu.

BETAPHOTO/DRAGAN GOJIC/MO

U terminu od 18 časova danas su odigrane dve utakmica 21. kola Linglong Superlige Srbije.

Gradski derbi Novog Sada pripao je Vojvodini koja je na Karađorđu kao nominalni domaćin savladala Proleter sa 2:0.

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, pa smo svu akciju videli u drugom delu meča.

"Lale" su povele u 56. minutu golom Nikole Drinčića, a posao izabranicima Nenada Lalatovića dodatno je olakšao Kovačević koji je zaradio crveni karton u 80. minutu kada je Proleter ostao sa igračem manje.

Mačva je osvojila veoma važna tri boda u derbiju začelja protiv Rada pošto je istim rezultatom slavila u Šapcu.

Čovek odluke bio je Branislav Marković koji je postigao pogodak u 12. minutu susreta.