Spajić: "Nedopustive greške! Sabili smo jednu Benfiku u 16 metara..."

četvrtak 19.09.2024.
21:07

Kapiten "crveno-belih" žali za izgubljenim bodovima.

Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su večeras na domaćem terenu u Beogradu od Benfike 1:2, u utakmici prvog kola Lige šampiona, koja se od ove sezone igra u novom formatu.

Gol za Zvezdu postigao je Felisio Milson u 86. minutu, dok su strelci za Benfiku bili Kerem Akturkoglu u devetom i Orkun Kokču u 29. minutu.

Kapiten Zvezde Uroš Spajić izneo je svoje utiske odmah nakon utakmice za TV Arena sport

"Ne znam šta da kažem, emotivno sam ispražen... Nedopustivo smo grešili iz velike želje, grešili smo na prostim pasovima i oni su to koristili, bez obzira na šanse u prvom poluvremenu kaznili su nas i to je nedopustivo.

Sabili smo jednu Benfiku u 16 metara. Žalimo za primljenim golovima jer je bilo teško vratiti se. Pokazali smo da možemo, ima još mnogo da se igra i nadamo se da će biti bolje u sledećoj utakmici", smatra Uroš Spajić