Srbija gubi na poluvremenu, šta mislite, ko je na udaru kritika?

subota 12.11.2016.
21:33

Šteta, jedna gruba greška koštala nas je primljenog gola u Kardifu, iako je mogao da bude i potpuno drugačiji rezultat posle prvih 45 minuta. Ovako, 1:0 za domaćina golom Bejla, moraćemo da jurimo rezultat u nastavku.

fss.rs/Starsport

Posle mirnog početka utakmice, naš tim je, kako je vreme odmicalo, postajao sve konkretniji na polovini protivnika.

Prvu pravu priliku za vođstvo ''Orlova'' imao je kapiten Branislav Ivanović posle jednog kornera za našu reprezentaciju, ali je loptu posle njegovog udarca glavom zaustavio Tejlor na gol liniji domaćih.

Nešto kasnije pokušao je i Filip Kostić sa ivice kaznenog prostora, pa je i Rukavina imao jedan obećavajući centaršut sa desne strane i delovalo je da reprezentacija Srbije kontroliše dešavanja na terenu.

Ali, na isteku prvih pola sata igre, Velšani maltene ni iz čega dolaze do vođstva. Matija Nastasić je prihvatio loptu na levoj strani terena, ali je bio veoma neoprezan, Robson-Kanu mu je prišao i oduzeo loptu koju je odmah prosledio do Bejla, a ovaj sa nekih 17-18 metara šutira po sredini Stojkovićevog gola, a naš čuvar mreže je nemoćan - 1:0.

Gol možete da vidite OVDE.

Par minuta kasnije, i Robson Kanu je opasno pripretio, ali je lopta ovoga puta otišla tik pored leve stative našeg gola.

Ali,l sedam minuta kasnije dogodilo se nešto što nas je još više zabrinulo, a to je povreda Dušana Tadića posle udarca Tejlora. Velšanin je nogom zakačio po nosu našeg reprezentativca, koji je bio obliven krvlju u tim trenucima.

A posle svega, u prilogu su neke od reakcija navijača na društvenim mrežama.