Zašto Boaćiju nije bilo do slavlja posle Marinove majstorije?

četvrtak 07.03.2019.
13:33

Ceo tim Crvene zvezde oduševljeno je potrčao u zagrljaj Marku Marinu posle prelepog gola iz ''slobodnjaka'', samo je Boaći ostao na klupi...

Beta/Branislav Božić/Ev

Ekipa Crvene zvezde je iz kola u kolo sve bliža osvajanju nove šampionske titule, a posle jučerašnjeg trijumfa u Lučanima nad ekipom Mladosti (3:1), crveno-beli imaju čak 18 bodova više od Partizana, a sedam od drugoplasiranog niškog Radničkog.

Pitanje pobednika u jučerašnjem meču rešeno je u 69. minutu, kada je najbolji fudbaler Crvene zvezde Marko Marin maestralno izveo slobodan udarac, lopta je pogodila jednu, pa drugu stativu, a onda je ''ušetala'' u mrežu golmana Rosića.

Naravno, usledilo je veliko slavlje gostujućih fudbalera, ali snimak iza gola pokazao je i još jedan zanimljiv detalj - dok su sv igrači Crvene zvezde slavili ovu Marinovu majstoriju, jedino je Ričmond Boaći ostao da sedi na klupi, bez ikakve vidljive reakcije u tim trenucima.

Boaći je devet minuta ranije izašao iz igre, opet nije postigao gol, a zamenio ga je Slovak Erik Jirka.