petak 11.09.2020.
19:21

I sreća za Zvezdu i bes u istom trenutku!

Nikola Krstić/Sportske.net

Tek što je počela utakmica na Banovom brdu, Crvena zvezda je uspela da povede protiv Čukaričkog.

Igrao se treći minut meča, Kanga je izveo korner, pokušao je Boaći, ali se lopta odbila do Milunovića koji sprovodi loptu u mrežu - 0:1!

Međutim, u istom trenutku se Boaći požalio na povredu i nije mogao da nastavi meč, pa je trener Crvene zvezde Dejan Stanković već u petom minutu morao da izvrši prvu izmenu i na teren pošalje Vukanovića umesto Boaćija.

Podsetimo, probleme sa povredama imali su i Katai i Ben, koji večeras ne igraju na Banovom brdu.

Boaći je prilikom izlaska sa terena iznerviran šutnuo flašicu, zbog čega mu je sudija Lazar Lukić pokazao i žuti karton.

Desetak minuta kasnije ''Brđani'' su preko Savića imali idealnu priliku za izjednačenje, ali je Borjan istrčavanjem uspeo da zbuni fudbalera domaćih i lopta je umesto u praznoj mreži završila tik pored desne stative.