utorak 28.07.2020.
19:48

Podiže formu!

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Nakon prvih 45 minuta ekipa Dejana Stankovića vodi protiv Borca iz Banjaluke u generalnoj probi pred početak prvenstva Super lige Srbije, rezultat je 1:0.

Spiridonović je od starta pokazao da je spreman za ovu utakmicu i da ulazi u sjajnu formu kada je Zvezdi možda i najpotrebnije.

On je imao šansu u 9. minutu kada je golman gostiju Pavlović uspeo da odbrani njegov udarac.

Borac se sasvim dobro branio početkom ove utakmice, ali je kapitulirao u 16. minutu, strelac je bio upravo Spiridonović nakon sjajne akcije Crvene zvezde.

Imao je i Katai jedan pokušaj, da bi na drugoj strani Ziljkić i Vranješ dobro kombinovali, ali bez uspeha po njihov tim, lopta je otišla pored gola golmana Borjana.

U finišu prvog dela igre, ponovo je Spiridonović bio u šansi, posle asistencije Gajića, ali je njegov udarac bio izblokiran.