Zvezdan Terzić postavio cilj, može li Zvezda ovo da uradi?! Marko Janković ima komentar...
Autor: Darko Mitrović
četvrtak 15.11.2018.
11:08
Izvor: Sportske.net, informer.rs, zurnal.rs
Bio bi to do sada nezabeležen rezultat u srpskom fudbalu!
Beta/Dragan Gojić/Ev
Povezane vesti
Ex-Yu Top 20 lista najposećenijih stadiona - Partizan ispred Zvezde, ali Hrvati drže prva dva mesta
Sada i zvanično - Simo Krunić predsednik OFK Beograda
Priča koja vraća veru u čistu ljubav prema fudbalu - Bivši igrač niškog Radničkog donirao ozbiljna sredstva za obnovu terena "gde je sve počelo"
Nišlije razbijaju kasu, šestocifreno obeštećenje za pojačanje sa Uba?
Crvena zvezda je već tokom prvog dela sezone stekla veoma ubedljivu prednost na superligaškoj tabeli i sada posle 16 odigranih kola ima 9 bodova više od drugoplasiranog Radničkog i čak 13 u odnosu na Partizan.
Ali, crveno-beli se ne zadovoljavaju time, već žele da do kraja sezone ostvare i još impresivniji učinak.
To je u izjavi za ''Informer'' pre nekoliko dana i najavio generlni direktor kluba Zvezdan Terzić.
''Želimo da pobedimo sve mečeve do kraja šampionata'', rekao je, između ostalog, Zvezdan Terzić, naglašavajući da ne želi da potceni nijednog rivala, a posebno ne Partizan.
Foto: Beta/Dragan Gojić/Ev

A šta na ovu temu kažu u Partizanu?
Jedan od najboljih igrača crno-belih Marko Janković ovih dana je fokusiran na utakmicu reprezentacija Srbije i Crne Gore u Ligi nacija, ali je u izjavi za današnji ''Žurnal'' prokomentarisao trenutno stanje na tabeli Superlige, uz nadu da će se ono do kraja sezone promeniti.
''Što je do nas, to ćemo da radimo, u svakom kolu da probamo da pobedimo. Ako jedna ekipa može da odigra čitavo prvenstvo i da ne napravi nijedan kiks, svaka čast, neka uzme titulu'', istakao je Janković.
Podsetimo, Zvezda je u prvih 16 kola upisala 15 pobeda i samo jedn remi, protiv Partizana u Humskoj. Ako tako nastavi, do kraja sezone bi mogla da nadmaši Partizanovu sezonu 1998/99 (zbog NATO bombardovanja nije do kraja odigrana), kada su crno-beli ostvarili 21 pobedu i samo tri remija, bez poraza.
6 Komentara
RIP KOBE
u rupu na trpanje komisinice dva puta pa neka i osvoje titulu
deki trbic
Ahhahhaha 😂 i tata bi sine ali ne moze 😛
Pipo Inzagi
Zanimljivo,oni do kraja da pobede sve i to bi bilo normalno ali ako Zvezda pobedi sve do kraja e onda nije regularno....mada smo to već videli pre dve godine...
Pixi GOOL iz kornera
Jankovicu mi smo vec jedan kiks napravili i to protiv vas. Za jednu Zvezdu i to je mnogo.
NemanjaVidic No1.
A sa markom nikolicem ste mogli bez kiksa?
Toto Salvatore Riina
Korektna izjava (napokon).