Zvezdi poništen gol, Milojević pobesneo na sudiju Grujića, igrači sve nervozniji!

subota 02.03.2019.
18:33

Sve pršti na terenu!

Beta/Branislav Božić/Ev

Počelo je relativno mirno, bez većih prilika na obe strane, ali kako meč odmiče, atmosfera na terenu je sve vrelija.

Posedno od 23. minuta, kada je El Fardu Ben savladao Stojkovića, ali njegov gol nije priznat zbog ofsajda.

Ipak, i ponovljeni snimak je potrvrdio da u ofsajdu nije bio Ben, već dvojica njegovih saigrača, a trener Crvene zvezde Vladan Milojević je ljutito reagovao na ovakvu odluku arbitara.

U tim trenucima došlo je i dve ozbiljne čarke mežu fudbalerima na terenu, prvo između Nemanje G Miletića i Filipa Stojkovića, koji su se posle jednog duela i Stojkovićevog oštrijeg prekršaja, uneli jedan drugom u lice.

Minut posle toga, još jedna velika gužva u kaznenom prostoru Partizana, na kraju je sudija Grujić pokazao žute kartone Marinu i Zdjelaru.

Veliki problem za Partizan je i rani žuti karton mladom štoperu Strahinji Pavloviću. Kod pomenute situacije između Zdjelara i Marina, Zvezdini igrači tražili su da sudija pokaže drugi žuti karton Pavloviću, jer je prethodno napravio još jedan prekršaj na ivici kaznenog prostora.

39 Komentara

Pixi GOOL iz kornera
Sunday, 03.03.2019
05:26

Jos jedna ocigledna kradja i otimacina i u ovom 159. je dokaz da je srpski fudbal dotakao dno i da Celnici FSS i Zajednice Superlige treba da podnesu ostavke za dobro srpskog fudbala.

KING OF JUNGLE♦⭐♦⭐♦⭐
Saturday, 02.03.2019
21:17

A gde vam je vest o nedosuđenom penalu za Partizan. Da možda nije Milunović sapleo Kosovića u zvezdinom šesnaestercu? Grujić je celu utakmicu krao za zvezdu, na kraju je uspeo još jednom da pokrade Partizan.

jv
21:05

I Pavlović nije napravio penal nad Benom?

jv
21:05

Ko je dodao Nikoliću?

jv
20:59

Faul Marina u driblingu je kruna ove utakmice. O Srbijo međ' šljivama.

jv
20:54

Šta je sa Uroševićem?

jv
20:37

Ni Miletić ne može da dobije karton, šta god uradio. I Ben je zaslužio žuti.

svetski prvaci 1991
20:07

Jel je ovo moguće,Zvezdi poništen čist gol,Pavloviću samo jedan žuti,Zdjelaru nedosuđen crveni.Partizan ovako loš a poveo na Mari i to od lošijih igrača u ligi, Niikolića.Očekivao sam dosta golva u part. mreži.Ostaje mi da misli ubuduće da Zvezda nije ništa ili Miloje nije zreo za Zvezdu.

Realni Arthur
20:04

Pisem ovo na poluvremenu, ok je slazem se da ne bi trebalo da pisemo o sudjenju ngo o igri, ali zar je toliko tesko da se prizna da je ponisten cist gol Zvezdi, da sa snimka se vidi ocigledno da je Nikolic u ofsajdu kod gola za Prz. Ali, ovo bas i nije tolko bitno, ne znam da li je to taktike ili do nekog psihpoloskog razloga ali Zvezda igra bas lose, neorganizovano, konfuzno, nervozno, a zaista na znam zasto? Pa ako nekome gori pod noge to su komsije koji mimaju maltene 15 bodova manje od Zvezde, i sta, pa igraj bre ratereceno, ako s edobije ok, ako ne, pa sto, jednostavno moramo iskreni da budemo, ovi seckaju,fauliraju, provociraju ani nasi nisu cvecke ali manje od njih to rade. Jednostavno, mislim da smo kvalitetniji i moramo to da dokazemo, mora to jace, mora to da se melje bre, jer ocigledno da oni samo agresivnocsu mogu da sanjaju neki bod, ono kao mi protiv Napolija, Liverpula itd, pa samo srcem. Ajde da se molim Bogu da drugo poluvreme bude bolje po nas i dobijemo ovaj derbi. Srecno Delije

pfc
19:58

Cuda se desavaju ponekad. Zvezda ostecena na derbiju.

10:33

Znan brate ali za nas je to pod obavezno.

Dragan Red Devil
19:55

Cist pogodak. Ben nije u ofsajdu,a ova dvojica sto su bili,nisu uticali na igru..sramota

19:55

Osteceni su za gol jer ova dvojica nisu uticala na igru, ali, nije bio drugi zuti jer cak ni prvi zuti nije zasluzio. Sto se tice naseg gola, od njihovog igraca je dosla lopta tako da ni to nije bio ofsajd. Ponasanje stojkovica?

realan88
19:57

Stojkovic za crveni direktni

Deki.Stankovic.5
21:25

Stojkovic za crveni,A Valijente,a Zdjelar,a Nikolic,aj cuti zivota ti...

paok
21:21

Sta ima ja da kažem, naravno da nije bio ofsajd. Mene samo nerviraju pojedinci koji se uvek žale za sve živo. Jako teška utakmica za sudjenje, puno prljavih startova. Sigurno da je bilo i grešaka ali toga barem ovde uvek ima.

20:01

Nije ni savic mnogo bolji:-D

rivarinho
19:58

Pesnica Zdjelara u lice Marinu je obostrani žuti ili...?

19:52

Dobro odradjen posao sudije Grobari Cokot,videcemo sta ce se dalje desavati :)

Bidza i Tridza
19:45

Ponisten cist gol,guzve,gurkanja,njihov gol sumnjiv,dim iznad terena... Divno je pocelo.

Südkurve München
19:39

Imate li obraza da bilo sta govorite ????

21:19

Imamo, a vi ne treba da se javljate nakon ovakve krađe: crveni Benu, crveni Milunoviću, penal za Partizan, izmišljen prekršaj u kontri za 2:0 i iz poklonjene ko zna koje na utakmici lopte za zvezdu od Grujića zvezda daje gol.

15:06

Ko ti je to napisao ????

jv
19:36

Grujić nam je poništio čist go, propustio da da Pavloviću drugi žuti i Zdjelaru crveni.

Nicklas Bendtner
19:41

Gol je poništio i to je greška i to ogromna nema sumnje ali dva crvena to je preterivanje.

Kolee
19:52

Hahahaha. Ti si kralj. Propustio je priliku i da vam doda iz auta u peterac. I kaze se gol, go je onaj sto skine gaće