Ševčenko: "Englezi da nas ne plaše, nego motivišu"
Svestan je snage protivnika.

Povezane vesti
Ukrajina je na jučerašnjoj poslednjoj utakmici Evropskog prvenstva izbacila favorizovanu Švedsku u prilično neizvesnom duelu. U četvrtfinalu čeka ih težak protivnik, Engleska. Selektor Ukrajine Andrej Ševčenko zna kakav pritisak očekuje njegov tim.
"Engleska je odličan tim, imaju vrhunske igrače i na klupi, neverovatan stručni štab. Svesni smo koliko će teško biti“, rekao je Ševčenko.
Proslavljeni fudbaler dodao je da jačinu protivnika treba da iskoriste na najbolji mogući način.
„Gledao sam njihove mečeve u grupnoj fazi, ne i ovaj protiv Nemačke jer smo se spremali za našu utakmicu. Izuzetno je teško dati im gol. Ali njihova snaga ne bi trebalo da nas plaši, već da nas motiviše. Sve je moguće u fudbalu, kao i u životu. Pružićemo svoj maksimum kako bismo još obradovali naše navijače“, kazao je selektor Ukrajine.
Meč se igra na "Olimpiku" u Rimu, a počinje u 21. sat, 3. jula.
0 Komentara