21:41

Podgoričanima ne ide u Evrokupu, ali u ABA ligi su sve bolji.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/DS

Ekipa Budućnosti polako se stabilizuje posle promene trenera, što se pokazalo i večeras u duelu sa Krkom u ''Morači''.

Podgoričani su na svom terenu slavili vrlo ubedljivo, rezultatom 80:60, što im je treća pobeda u prva četiri kola, dok je Krka pretrpela drugi poraz.

Druga četvrtina bila je možda i ključna za ishod ovog meča. Taj deo igre Budućnost je dobila sa 23:10 i na poluvreme otišla sa 16poena razlike (41:25).

U nastavku rutinska igra domaćina, koji je bez problema zadržao ubedljivo vođstvo.

Najzaslužniji za ovakav ishiod bili su Luka Božić sa 14, Kobs sa 13, Popović i Bamfort sa po 12 poena.

U ekipi Krke dvocifren poenterski učinak imali su samo Ramljak sa 12 i Kouzi sa 10 postignutih poena.