Čanak potvrdio, Partizan izgubio Vanju za sredu!

Autor: Aleksandar Obrenović
ponedeljak 28.05.2018.
20:34
Izvor: Sportske.net

Vanja Marinković neće igrati u sredu u meču protiv Crvene zvezde, potvrdio je to danas Nenad Čanak.

Beta/Branislav Božić/Mo
Beta/Branislav Božić/Mo

Povezane vesti

Partizan je poražen u prvoj utakmici polufinala plej-ofa od Crvene zvezde sa 87:62, posebno je u poslednjoj četvrtini bio loš u realizaciji.

Nenad Čanak, strateg crno-belih, rekao je da nije zadovoljan i da će učiniti sve da proba da izbori majstoricu.

"Zaslužena pobeda Zvezde. Utakmica gde smo bili u igri do pred kraj treće četvrtine, ali mnogo individualnih grešaka nas je koštalo. Zvezda je isuviše kvalitetna da bi to u utakmici ovakvog značaja istolerisala. Nismo imali Bondžu Sija, a sada smo u petom minutu izgubili Vanju Marinkovića za dalje. Aranitović prvi trening tek juče. Nismo imali intenzitet koji je potreban, pogotovo na spoljnim pozicijama. Zvezda nas je i nadskakala, šutirala je mnogo za tri, što je posledica loših rotacija. U ovom trenutku boli 25 razlike, ali nije bitno da li jedan ili 25. Probaćemo da iskoristimo prednost domaćeg terena i izborimo majstoricu", rekao je Nenad Čanak.

Vanja Marinković koji se povredio početkom meča neće igrati u sredu.

"Lakše je vratiti ekipu posle ovakvog poraza, nego posle poraza od pola koša razlike. Očekujem da će momci biti motivisani i spremni za sredu", rekao je on.


Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke

Komentari

1 Komentara

Ili komentariši kao gost:
avatar
PAOLO I POL (SINGER)
Monday, 28.05.2018
20:39

Kako je krenulo, ni Si se nece skidati u sredu. Nisu nas samo nadskakali nego i nakantali, toliko puta im sam igrac ostane na trojci, sta ti tu radis da sprecis takvu situaciju? Cutis na sporne situacije, ni po licu ne vidim da se ne slazes sa odlukama iako si u sebi sigurno odlicno svestan svega sto rade. Moras malo vise krvi da pokazes, da vide ljudi da ima zivota i energije u tebi, a onda ce valjda i igraci da se trgnu.