Crno-belih ''hiljadu zašto'' - Ima li pravog odgovora u vezi poslednjeg napada? (TVITOVI)

subota 05.12.2020.
21:23

Neke stvari nisu najjasnije navijačima Partizana u vezi organizacije napada koji je mogao da donese pobedu crno-belima.

BETAPHOTO/ABA liga/Partizan NIS/DRAGANA STJEPANOVIC

Partizan je odlično odigrao prvo poluvreme protiv Mornara u Baru, u nastaku je sve pokvario, ali je ipak uspeo da izbori produžetak.

U dodatnih pet minuta crno-beli su imali ceo napad za pobedu, nisu morali da šutiraju za tri poena, ali je Gordić upravo to uradio i promašio.

Imali su košarkaši Partizana i tajm-aut pre ovog napada, sve su mogli na miru da dogovore, ali nisu izgradili akciju kako su želeli i Mornar je odbranio konačnih 77:76.

U prilogu su neke od reakcija navijača Partiozana.